منو سایت

نسخه جدید بازی Fatal Fury پس از ۲۳ سال غیبت معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه جدید بازی Fatal Fury پس از ۲۳ سال غیبت معرفی شد

در حاشیه EVO 2022، SNK از بازی جدید Fatal Fury که بیش از دو دهه پنهان مانده بود، رونمایی کرد. سری بازی‌های مبارزه‌ای Fatal Fury از تری بوگارد به عنوان شخصیت اصلی استفاده می‌کنند و برای سیستم Neo Geo ساخته شده‌اند. اولین نسخه این بازی در سال 1991 منتشر شد و با آغاز هزاره جدید، تولید شماره بعدی لغو شد. حدود بیست و هفت سال از انتشار آخرین بازی رسمی می گذرد و SNK تصمیم به ساخت نسخه جدیدی گرفت.

Evo 2022 آغاز شده و شرکت های بازی سازی تصمیم به ارائه آثار جدید گرفته اند. Tekken 8 یکی از بازی‌هایی است که شاهد انتشار تیزر کوتاهی از آن بودیم و منتظر رونمایی کامل در روزهای آینده هستیم. در همان زمان، شرکت ژاپنی SNK تیزر کوتاهی را فاش کرد و تصویری از بازی جدید Fatal Fury را به نمایش گذاشت. پیام موجود در این ویدئو به شرح زیر است: «شهر قهرمان هنوز نفس می کشد. گرگ های گرسنه زوزه می کشند. در تاریکی سرنوشت جدیدی نهفته است. فتال فیوری جدید چراغ سبز نشان داده است.

آخرین نسخه از سری Fatal Fury با نام Garou: Mark of the Wolves در سال 1999 منتشر شد و از آن زمان تاکنون خبری از نسخه جدید بازی نبود و SNK ترجیح داد این سری را در کنسول های سه بعدی ادامه ندهد. اگرچه نسخه جدید منتشر نشده است، اما اکثر شخصیت های این سری از جمله تری بوگارد و جو هیگاشی در دیگر بازی های مبارزه ای به خصوص سری King of Fighters حضور داشته اند. تیزر بسیار کوتاه منتشر شده هیچ اطلاعاتی به ما نمی دهد و ما فقط می توانیم آثار هنری را ببینیم که شخصیت اصلی را نشان می دهد.

بازی Fatal Fury

بازی جدید Fatal Fury

کاور آرت بازی Fatal Fury توسط هنرمندان ژاپنی Aki Seno ساخته شده است. او را بیشتر با نام هنری تونکو می شناسند و در ساخت تصاویر مختلفی مشارکت داشته است. او یکی از طراحان قدیمی SNK است و بیشتر شخصیت های سری Fatal Fury را طراحی کرده است. سبک طراحی خاص او مانند یک امضای هنری است که همه جا به رسمیت شناخته شده است. صفحه توییتر SNK با انتشار پیامی کوتاه از بازگشت این سریال پس از دو دهه انتظار خبر داد.

لازم به ذکر است که شخصیت اصلی بازی با نام تری بوگارد در سال 2019 به عنوان یک شخصیت اضافی به بازی Super Smash Bros Ultimate اضافه شد و نوید بازگشت این سری را داد. به نظر می رسد که استادان سبک مبارزه ای در حال بازگشت هستند و علاقه مندان به این ژانر به زودی می توانند انواع بازی های جدید و سرگرم کننده را دریافت کنند. Street Fighter 6 نیز در راه است و Tekken 8 و Mortal Kombat 12 شایعه شده است. طی چند سال گذشته، SNK به بازی های قدیمی روی آورده و آنها را زنده کرده است. خرید SNK توسط عربستان سعودی منجر به تغییرات مهمی شد.

منبع: VGC