منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نسخه توسعه‌یافته Into The Breach مکانیزم‌های جدید و یک پورت تلفن همراه را از طریق Netflix معرفی می‌کند

نسخه توسعه‌یافته Into The Breach مکانیزم‌های جدید و یک پورت تلفن همراه را از طریق Netflix معرفی می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه توسعه‌یافته Into The Breach مکانیزم‌های جدید و یک پورت تلفن همراه را از طریق Netflix معرفی می‌کند

نسخه توسعه‌یافته Into The Breach مکانیزم‌های جدید و یک پورت تلفن همراه را از طریق Netflix معرفی می‌کند

چهار سال پس از انتشار اصلی Into the Breach، این بازی به طور انحصاری از طریق برنامه نتفلیکس برای دستگاه های تلفن همراه عرضه می شود. بازی های زیر مجموعه در توییتر ظاهر شد برای اعلام نسخه توسعه یافته Into the Breach. این یک به روز رسانی محتوای رایگان برای همه بازیکنان موجود است و همچنین از انتقال نسخه جدید به دستگاه های تلفن همراه از طریق برنامه Netflix خبر می دهد.

به‌روزرسانی‌ها در همه جنبه‌های بازی تاکتیکی گسترده هستند، که شما را با خلبانان خز پیشرو در سفر در زمان در تلاش برای جلوگیری از پایان جهان می‌سازد. نسخه توسعه‌یافته، پنج بخش جدید از دم‌ها و همچنین ۴۰ سلاح اضافی را ارائه می‌کند. رئیس‌های بیشتر، تنوع بیشتر دشمنان و اهداف جدید ماموریت در انتظار این جوخه‌ها هستند. چهار خلبان جدید و توانایی های جدید نیز به زرادخانه شما می افزایند. Beyond Tactics، Advanced Edition هفت زبان دیگر و موسیقی جدید توسط Ben Prunty را ارائه می دهد. این قابلیت‌های تاکتیکی جدید دقیقاً شامل چه مواردی می‌شود، اگرچه GIF در وب‌سایت Subset Games نشان می‌دهد که یک تیم جدید در حال فعالیت است. جزئیات بیشتر مطمئناً در راه است.

در حال پخش: Into The Breach – بهترین بازی ها برای سال 2018

اگر از قبل مالک Into the Breach هستید، می‌توانید تا ۱۹ ژوئیه منتظر بمانید تا محتوای جدید را دریافت کنید. اگر بازی را قبل یا بعد از انتشار آپدیت خریداری کنید، به شما نیز دسترسی خواهد داشت. در غیر این صورت، شما یک اشتراک نتفلیکس دارید، می توانید بازی را در روز انتشار از طریق برنامه نتفلیکس در دستگاه تلفن همراه خود بازی کنید.

در آخرین قسمت از اخبار، نسخه فیزیکی Into the Breach نیز وجود دارد که به Fangamer می رسد. نسخه فیزیکی یک سوئیچ انحصاری است و شامل موارد اضافی مانند مجموعه ای از برچسب ها و راهنمای بازی است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.