منو سایت

نسخه ای از هاگوارتز Legacy برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه ای از هاگوارتز Legacy برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار بازی، WB Games نه تنها نسخه Hogwarts Legacy را برای نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد داد، بلکه به نظر می رسد که این نسخه ابری نخواهد بود و هاگوارتز Legacy بر روی کنسول اجرا خواهد شد.

WWE با نمایش بازی Hogwarts Legacy در جریان رویداد State of Play توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرد. از آن زمان تاکنون جزئیات زیادی از این اثر مورد انتظار در رسانه های مختلف منتشر شده است. اینها شامل مناطق کاملاً جدید، سطوح مختلف دشواری و عدم خرید درون بازی است.

حال در قالب پرسش و پاسخ میراث هاگوارتز مشخص شده است که پلتفرم های هدف این کار تنها به رایانه های شخصی، ایکس باکس و کنسول های پلی استیشن محدود نمی شود. بر این اساس، دارندگان کنسول های نینتندو سوییچ نیز می توانند میراث هاگوارتز را در حین عرضه تجربه کنند. این تعجب آور نیست.

در سال‌های اخیر، بسیاری از پارتی‌های جدید و بازی‌های چند پلتفرمی در دسترس دارندگان کنسول‌های نینتندو سوییچ قرار گرفته‌اند. به عنوان مثال می توان به Hitman 3، Guardians of the Galaxy و Dying Light 2 Stay Human اشاره کرد. وجه مشترک این آثار ارائه نسخه ابری نینتندو سوییچ است.

Nintendo Switch Legacy of Hogwarts Legacy of Hogwarts

میراث هاگوارتز پیشینه های مختلفی دارد

طبق گزارش های اخیر، این مورد برای میراث هاگوارتز نیست. استودیوی نرم‌افزار Avalanche در پرسش‌های متداول بازی اشاره‌ای به انتشار نسخه ابری Nintendo Switch بازی Hogwarts Legacy نکرده است. تعدادی از خرده فروشان نیز بازی های هاگوارتز Legacy را ذکر کرده اند. برای مثال آمازون بازی Hogwarts Legacy را در فروشگاه خود قرار داده است در حالی که می توانید باکس نسخه فیزیکی اثر را مشاهده کنید.

امیدوارم برادران وارنر یا Avalanche Software Studios به طور رسمی جزئیات نسخه Nintendo Switch بازی Hogwarts Legacy و نحوه انتشار آن را اعلام کند. Hogwarts Legacy در سه ماهه چهارم سال جاری برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، سری ایکس باکس ایکس، رایانه های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد عرضه هاگوارتز Legacy در نینتندو سوییچ چیست؟ آیا از این کار استقبال می کنید؟ آیا ترجیح می دهید این افکت را در فضای ابری تجربه کنید یا آن را روی کنسول خود اجرا کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt