منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • نحوه دریافت هر جایزه رایگان از آخرین رویداد ورودی Apex Legends Mobile

نحوه دریافت هر جایزه رایگان از آخرین رویداد ورودی Apex Legends Mobile

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه دریافت هر جایزه رایگان از آخرین رویداد ورودی Apex Legends Mobile

نحوه دریافت هر جایزه رایگان از آخرین رویداد ورودی Apex Legends Mobile

رویداد جدید Apex Community Cheers در Apex Legends Mobile اولین رویداد جایزه ای نیست که وارد رکورد بازی موبایل می شود، اما یکی از اولین رویدادهایی است که جوایز رایگان با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

در حالی که رویدادهای جایزه ثبت نام قبلی جوایز آرایشی سطح پایین را برای بازیکنان فراهم کرده است، Cheers to the Apex Community شامل چندین جایزه رایگان منحصر به فرد و ارزشمند – از جمله لوازم آرایشی در سطح افسانه ای است. به خواندن ادامه دهید تا تمام جوایز بزرگ موجود در رویداد جدید را به همراه نکاتی در مورد نحوه استفاده حداکثری از آنها از نزدیک ببینید.

در حال پخش: تریلر بازی Apex Legends Mobile: Cold Snap

برای شروع آماده می شویم

هنگامی که برنامه Apex Mobile را باز کردید، با یک صفحه اصلی روبرو خواهید شد که رویداد را اعلام می کند. شما به طور خودکار قفل جایزه اول را باز می کنید، بنابراین برای دریافت آن فقط روی “درخواست” کلیک کنید. اگر به طور تصادفی پنجره را قبل از دریافت جایزه خود ببندید، بنر رویداد فصلی را در سمت راست صفحه انتخاب کنید، سپس برگه زمان محدود را انتخاب کنید. این صفحه شما را به صفحه ای می برد که رویدادهای فصلی فعال با زمان محدود را فهرست می کند، مانند Loba’s Soirée. در سمت راست این صفحه منویی با نام رویدادهای فعال وجود دارد. تب Cheers برای Apex Community را از این منو انتخاب کنید، که سپس شما را به صفحه رویداد می‌برد، جایی که می‌توانید جوایز ناخواسته را دریافت کنید.

پایان رویداد

رویداد Cheers to the Apex Community بسیار آسان است – تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر روز هفته وارد Apex Legends Mobile شوید تا جوایز خود را دریافت کنید. اما برای دریافت هر یک از جوایز رایگان (از جمله قاب بنر افسانه ای)، نمی توانید یک روز را از دست بدهید، زیرا رویداد فقط در این هفته فعال است.

جوایز

جوایز ورودی زیر را می توان به صورت رایگان در طول رویداد بازخرید کرد:

 • روز اول: Holospray کمیاب You Are Nail Caustic
 • روز دوم: 2000 XP
 • روز سوم: 3000 الماس برای باز کردن لوازم آرایشی رایگان از فروشگاه فصلی استفاده شد
 • روز چهارم: ژست نادر بنر قبل از The Rift Wraith
 • روز 5: کارت های ماموریت (2) که برای تکمیل خودکار ماموریت ها و چالش های فصلی استفاده می شود
 • روز ششم: 5000 الماس
 • روز هفتم: قاب بنر Unfairgrounds Mirage در سطح افسانه ای

توصیه ها

 • برخلاف بسته‌های گنج، برای بازخرید جوایز رایگان رویداد، نیازی به بازی کردن مسابقات ندارید – به سادگی ورود به سیستم، قفل آن‌ها را روزانه باز می‌کند.
 • رویدادهای دیگر نیز در بخش رویدادهای زمان محدود فعال هستند، از جمله Loba’s Soirée و User Survey. حتی اگر قبلاً یک نظرسنجی را پر کرده باشید، می‌توانید در ازای 50 Flux رایگان نظرسنجی دیگری بگیرید، بنابراین ادامه دهید – نظرسنجی فقط تا ساعت 17:00 PT / 20:00 ET امروز در دسترس خواهد بود. با این حال، برخلاف رویداد Cheers to the Apex Community و نظرسنجی مصرف‌کنندگان، Loba’s Soirée هیچ جایزه رایگانی ندارد و رویداد در 29 ژوئن به پایان می‌رسد.
 • اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، می‌توانید حساب Apex Legends Mobile خود را با انتخاب Link Accounts از منوی Time Limited به حساب EA خود پیوند دهید. این کار Wraith را به‌عنوان یک شخصیت بازی باز می‌کند و با پوسته Hot Pursuit Octane در سطح حماسی و قاب آواتار Epic-tier Game Day برای نمایه‌تان به شما پاداش می‌دهد. رویداد Connect Accounts در 12 جولای منقضی می شود.

جالب اینجاست که با انتخاب علامت سوال در صفحه رویداد، صفحه‌ای نمایش داده می‌شود که روی آن نوشته شده است: «برای دریافت جایزه تعطیلات پاییزی خود وارد شوید!» یا می‌تواند نشانه‌ای از موضوع بعدی نبرد پاس بازی باشد – Cold Snap در اواسط ژوئن عرضه می‌شود. گذرنامه یا رویدادی با موضوع پاییز که در ماه جولای راه اندازی می شود مطمئناً دور از دسترس شما نیست.

رویداد Cheers to the Apex Community در 26 ژوئن آغاز شد، بنابراین اگر دیروز وارد سیستم شوید، یک روز اضافی برای تکمیل آهنگ جایزه خواهید داشت و می توانید یک روز را از دست بدهید. اما این رویداد یکشنبه به پایان می رسد، بنابراین اگر برای اولین بار در این هفته وارد امروز می شوید و برای گرفتن این قاب بنر افسانه ای آماده هستید، یک روز را از دست ندهید. رویداد Cheers to the Apex Community در 3 جولای به پایان می رسد.

Apex Legends Mobile برای دانلود در iOS و Android در دسترس است.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.