منو سایت

نحوه دریافت آهن در V Rising

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه دریافت آهن در V Rising

بازی اولیه V Rising مملو از نکات مفید، راهنماهای آسان برای یافتن مطالب و آموزش راه اندازی اولین پایگاه شما است. با این حال، با پیشرفت بازی، این نکات اغلب از دست می‌رود و بازیکنان را مجبور می‌کند در دنیای واردوران از خود مراقبت کنند. اگر می خواهید به عنوان یک خون آشام منفور در جهان زنده بمانید، باید خود را به تجهیزات بهتر و قلعه قوی تری مجهز کنید. یک راه آسان برای دستیابی به هر دو هدف، آهن است، یک منبع پیشرفته در V Rising. همچنین باید منابعی مانند تیزکن و چرم را پیدا کنید.

مانند سنگ و مس، آهن نیز یک ماده معدنی است که در نقاط مختلف نقشه قابل استخراج است. با این حال، برخلاف سنگ و مس، بازی زمانی که به آهن نیاز دارید کمک چندانی نمی کند. خوشبختانه، فرآیند یافتن آهن بسیار ساده است و فقط به پیشرفت کافی در تاریخ نیاز دارد. در زیر فرآیند کامل به دست آوردن آهن در V Rising را ارائه می دهیم.

یافتن آهن

بر خلاف مس، آهن یک ماده معدنی است که در هیچ کجای نقشه V Rising قابل استخراج نیست. در عوض، آهن تنها در یک منطقه یافت می شود، معدن آهن ارواح. این نقطه عطف یک منطقه بی نام از نقشه است که در جنوب مزرعه دانلی قرار دارد. بازیکنانی که پایگاه خود را در منطقه شروع Farbane Woods ایجاد کرده اند، برای رسیدن به معدن باید کمی مسافت را طی کنند. اگر بازیکنان قصد دارند از Farbane به معدن حرکت کنند، باید به خاطر داشته باشند که نمی توانند با یک منبع آهن مانند در موجودی خود تله پورت کنند. این بدان معنی است که بازیکنان باید در بیشتر سفر خود از آفتاب دوری کنند.

معدن آهن خالی از سکنه در جنوب مزرعه دانلی واقع شده است. ساده ترین راه برای رسیدن به آنجا، رفتن به جزیره کوچکی است که Farbane Woods را به زمین های کشاورزی دانلی در سمت شرق نقشه متصل می کند. این جزیره در غرب کوه‌های مقدس و شمال تله‌پورت اولیه در کوه‌های فاربین شرقی قرار دارد. در زیر اسکرین شات از محل دقیق معدن گرفتیم.

محل معدن آهن ارواح با جمجمه روی نقشه مشخص شده است.  اعتبار تصویر: vrising-map.com
محل معدن آهن شبح با جمجمه روی نقشه مشخص شده است. اعتبار تصویر: vrising-map.com

هنگامی که در Dunley Farmlands قرار گرفتید، به سمت شرق بروید تا به بخش مرکزی انتهای جنوبی منطقه برسید. در اینجا شما Haunted Iron Mine را پیدا خواهید کرد که حاوی ده ها و ده ها رگ آهنی است که بازیکنان می توانند حفر کنند. برای حفر آهن به یک گرز مسی یا بهتر نیاز دارید، بنابراین مطمئن شوید که سلاحی با این استاندارد در موجودی خود دارید. شما می توانید به همان اندازه که لازم است برای حفر رگه های آهنی و همچنین جستجوی جعبه های پراکنده در اطراف معدن وقت بگذارید. با این حال، هشدار داده شود، زیرا رئیس سطح 52 مردیث کماندار روشن در اطراف مرکز معادن کمین کرده است. اگر آماده نیستید، این باس می تواند HP را در چند ثانیه از بین ببرد.

هنگامی که آهن کافی داشتید، می توانید به پایه خود برگردید تا آهن را به بلوک های آهنی در یک کوره ذوب کنید. اگرچه برای انجام این کار، ابتدا به دستور پخت شمش آهن نیاز دارید. این تنها با شکست دادن Chief Quincy King of Bandits، که دارای سطح توصیه شده 37 است، قابل دستیابی است. Quincy را می توان از Blood Altar در پایگاه شما ردیابی کرد. آنها در Bandit Stronghold در شمال Farbane Woods قرار دارند. همچنین اگر تمایل دارید می توانید چند آسیاب تهیه کنید.

هنگامی که کوینسی شکست خورد و قلعه راهزنان جستجو شد، در نهایت می توانید به کوره خود بروید، آهن را قرار دهید و منتظر بمانید تا ایستگاه بلوک های آهنی ارزشمند را بازیابی کند. اکنون می‌توانید از بلوک‌های آهنی برای ساخت تجهیزات بسیار قوی‌تر و افزودنی‌های جدید به قلعه خود استفاده کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.