منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نحوه دانلود آپدیت بسته سیستم عامل پلی استیشن 5 از طریق رایانه شخصی

نحوه دانلود آپدیت بسته سیستم عامل پلی استیشن 5 از طریق رایانه شخصی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه دانلود آپدیت بسته سیستم عامل پلی استیشن 5 از طریق رایانه شخصی

سونی رسما اعلام کرده است که امکان دریافت آپدیت فریمور برای دسته دوال سنس بدون نیاز به پلی استیشن 5 وجود دارد، این بدان معناست که دارندگان دسته دوال سنس می توانند با استفاده از کابل USB، فریمور را به روز کرده و به کامپیوتر متصل کنند. فعال کردن این ویژگی هزینه خرید کنترلر PS5 را به عنوان یک کنترلر مخصوص کامپیوتر شما افزایش می دهد و دیگر نیازی به کنسول برای استفاده از این محصول نخواهید داشت. با بازی پارسی همراه باشید برای نحوه دانلود آپدیت دسته حس دوگانه از طریق کامپیوتر برای تدریس.

سونی برای سهولت در استفاده از کنترلر پلی استیشن 5، نرم افزار ویژه ای به نام «به روز رسانی سفت افزار کنترلر بی سیم دوال سنس» را در وب سایت پلی استیشن قرار داده است. با دانلود این برنامه و سپس انجام مراحل ذکر شده در زیر می توانید بدون نیاز به کنسول PS5 دسته بندی را به روز کنید و اگر جزو افرادی هستید که می خواهید از امکانات این دسته برای کامپیوتر شخصی استفاده کنید; اما اگر علاقه مند به خرید کنسول سونی هستید، اکنون زمان خرید آن فرا رسیده است.

آپدیت دسته ای پلی استیشن 5

نحوه نصب آپدیت پلی استیشن 5

طبق توضیحات منتشر شده توسط سونی، کاربر باید برای دسته بندی از ویندوز 10 یا 11 استفاده کند. صفحه نمایش HD نیز برای استفاده از دسته ضروری است. باید شروع شود نرم افزار به روز رسانی سیستم عامل DualSense با کلیک روی نام آن دانلود کنید. دانلود مستقیماً از سرورهای پلی استیشن شروع می شود. پس از دانلود، آن را در پوشه مربوطه در رایانه خود قرار دهید.

  1. نرم افزار به روز رسانی دسته DualSense را از وب سایت پلی استیشن دانلود کنید

کمترین سیستم مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز 10 یا ویندوز 11
  • فضای خالی: 10 مگابایت
  • وضوح صفحه: 1024 × 768 یا بیشتر
  • به پورت USB نیاز دارد

پس از دانلود، باید فایل نصب را اجرا کرده و دستورالعمل ها را دنبال کنید. ممکن است برای حفظ اتصال اینترنت خود نیاز به دانلود نرم افزار اضافی داشته باشید. پس از اتمام نصب، برنامه را اجرا کنید. پس از شروع، باید کابل USB را به کنترلر پلی استیشن 5 و رایانه ویندوزی خود وصل کنید. سپس صفحه ای ظاهر می شود که مراحل لازم برای دانلود آپدیت را فعال می کند. با انجام این مراحل، دانلود و نصب به روز رسانی سیستم عامل DualSense آغاز می شود.

به روز رسانی سیستم عامل برای دسته پلی استیشن 5

به هیچ عنوان هنگام نصب آپدیت، کنترلر پلی استیشن 5 را از کامپیوتر جدا نکنید و از سالم بودن کابل و عدم قطع و وصل نشدن کابل در هنگام نصب مطمئن شوید. پس از اتمام نصب به روز رسانی، پیامی نمایش داده می شود. روی OK کلیک کنید و مراحل نصب کامل می شود. لازم به ذکر است که نصب آپدیت فقط برای یک کنترلر و در صورت داشتن چندین دسته انجام می شود. شما باید آنها را جداگانه به روز کنید. اتصال همه دسته ها به کامپیوتر به معنای نصب همزمان آپدیت نیست.

نصب آخرین به روز رسانی سیستم عامل پلی استیشن 5 برای بهترین عملکرد ضروری است و بهتر است کنترلر خود را به روز نگه دارید. ضمن مطالعه نحوه دانلود و نصب آپدیت دسته DualSense از طریق کامپیوتر، نصب برنامه معرفی شده بسیار ساده و آسان است.