منو سایت

نحوه خنثی سازی سرقت در MLB The Show 22

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه خنثی سازی سرقت در MLB The Show 22

در MLB The Show 22، اگر در حال دزدی گیر بیفتید، در غیر این صورت می توانید قدرت خود را از دست بدهید و از سرعت حمله خود خارج شوید، بنابراین مهم است بدانید که چگونه سرقت را قبل از بلند شدن دونده خود خنثی کنید و چگونه پس از آن عقب نشینی کنید. خارج شده از پایه خارج شد، اما می توان در ترشی گرفتار شد. در اینجا چیزی است که شما باید در مورد کنترل های اصلی پیچیده اما با ویژگی های کامل The Show بدانید، زیرا آنها به تجربه و معکوس کردن یک پایگاه داده سرقت شده مربوط می شوند.

چگونه دزدی کنیم

ابتدا، نحوه سرقت را به شما نشان می دهیم، زیرا ترکیب دکمه های لغو نوعی تصویر آینه ای روی کنترلر شما است. برای این راهنما به طور پیش فرض از کنترل های اصلی بازی استفاده خواهیم کرد.

برای سرقت با همه دوندگان، LT / L2 را فشار دهید تا زمانی که پارچ شروع به تحویل آنها می کند. زیبا و ساده است. اگر نیاز به دزدی با یک رانر خاص دارید، چوب سمت چپ را در پایه آنها قرار دهید و LT ​​/ L2 را فشار دهید. دزدی وقت گیر است، پس تا زمانی که آماده نیستید این کار را انجام ندهید – بنابراین می گوییم صبر کنید تا تحویل پارچ آغاز شود. یک لید کوچک نیز شروع خوبی را رقم می زند، اما آن را زیاده روی کنید و احتمالاً اخراج خواهید شد، بنابراین مراقب باشید که چقدر از پایه فاصله می گیرید. برای نمایش همه رانرها، LB / L1 را فشار دهید. به طور مشابه، اگر شما دوباره از چوب چپ به اضافه دکمه خاموش، LB/L1 استفاده کنید، دوندگان جداگانه می توانند از زمین بلند شوند.

نحوه خنثی سازی بر اساس سرقت

اکنون که می دانید چگونه دزدی کنید، در اینجا نحوه تغییر عقیده آمده است، که بدون شک در نهایت بسیار مهم خواهد بود، حتی اگر هنوز با چنین مشکلی مواجه نشده اید. هنگامی که دزدی را انتخاب کردید، نمی توانید دونده را دقیقاً به خاطر بسپارید، اما کاری که می توانید انجام دهید – اگر پارچ هنوز حمل و نقل را شروع نکرده باشد – این است. با فشار دادن D-pad تماس بگیرید تا منتظر بمانید. این همه جهت‌های اصلی در حال اجرا، مانند انحرافات و سرقت‌ها را بازنشانی می‌کند و به شما فرصتی می‌دهد تا در استراتژی خود تجدید نظر کنید.

سرقت پایه می تواند هیجان انگیز یا تضعیف کننده باشد و همه آن به اعدام ختم می شود.
سرقت پایه می تواند هیجان انگیز یا تضعیف کننده باشد و همه آن به اعدام ختم می شود.

با این حال، اگر برای اعلام زمان خیلی دیر شده است، بهترین شرط شما این است که RB/R1 را نگه دارید (برای بازگرداندن همه بیس‌رانرها) یا مانند قبل از استفاده از چوب چپ، برای یک بیس‌رانر خاص علامت بزنید. کاری که این کار انجام می دهد اساساً این است که به سرعت بیس رانر شما را به پایه اصلی خود بازگرداند. در حالی که این احتمالاً به شما کمک می‌کند از گرفتار شدن در ترشی جلوگیری کنید، اما به این معنی است که وقتی باتری شما توپ را در بازی قرار می‌دهد، بیس‌رانر شما به پایه بعدی حرکت نمی‌کند – آنها زمانی که نیاز به پیشروی داشته باشند و آن تعداد کمی از آن‌ها، عقب‌نشینی می‌کنند. ثانیه ها ارزشمند هستند با در نظر گرفتن این موضوع، اگر از همان ارتفاع برای احضار بیس‌رانر و خنثی کردن سرقت استفاده می‌کنید، ممکن است بخواهید از چرخاندن زمین خودداری کنید.

شرایط کمی گیج کننده است، مهم نیست چگونه به آن نزدیک شوید، بنابراین بهترین شرط شما این است که تصمیم به سرقت نگیرید، مگر اینکه مطمئن باشید موقعیت مناسبی برای بیسرانر مناسب دارید. اگر دیر نشده و اگر هست از گزینه انتظار استفاده کنید دیگر خیلی دیر شدخوب، آن را راهی برای بازی در نظر بگیرید تا شما را مجبور به پرداخت هزینه بلاتکلیفی خود کند. برای نکات بیشتر در مورد MLB The Show 22، راهنمای ما در مورد نحوه استفاده از Guess Pitch، و همچنین توضیحاتی در مورد بهترین کنترل های پانچ و کنترل های تغذیه را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.