منو سایت

نحوه خرید زیردریایی Kosatka در GTA Online

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه خرید زیردریایی Kosatka در GTA Online

در حال حاضر در GTA Online، یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد، سرقت از Cayo Perico است. این سرقت خاص با به روز رسانی Cayo Perico صورت گرفت که یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین ها در تاریخ نزدیک به یک دهه GTA Online محسوب می شود. علاوه بر تمامی محتویات جدید، بازیکنان می توانند در ماموریت های مختلفی که همراه با دزدی است، شرکت کنند. جذاب ترین جنبه این ماموریت ها، به استثنای بردهای احتمالی، این است که بازیکنان می توانند هر روشی را برای تکمیل انتخاب کنند. با این حال، اساس این ماموریت ها با باز کردن قفل زیردریایی Kosatka است.

Kosatka اولین زیردریایی بود که در GTA Online معرفی شد و تنها زیردریایی است که بازیکنان می توانند خریداری کنند. این به عنوان پایگاهی برای عملیات ماموریت کایو پریکو استفاده می شود، اما می تواند زمانی که بازیکنان آن را خوب می دانند نیز مورد استفاده قرار گیرد. این بدان معنی است که وقتی بازیکنان قصد سرقت ندارند، می توانند زیردریایی را از طریق آب های اطراف لوس سانتوس حمل کنند.

در حال پخش: بنابراین شما به GTA Online بازگشتید…

در زیر به آنچه بازیکنان برای باز کردن و خرید زیردریایی Kosatka در GTA Online باید انجام دهند را بررسی خواهیم کرد.

خرید زیردریایی نهنگ قاتل

برای باز کردن قفل گزینه خرید زیردریایی، بازیکنان باید با Miguel Madraso صحبت کنند. این NPC اصلی مرتبط با سرقت های Cayo Perico است. بازیکنان می توانند آن را در مکان جدید Music Locker که در زیر کازینو Diamond قرار دارد، پیدا کنند. پس از صحبت با او، آنها برای اولین سرقت خود از کایو پریکو آماده می شوند.

آپدیت Cayo Perico سالهاست که در GTA Online منتشر شده است
آپدیت Cayo Perico سالهاست که در GTA Online منتشر شده است

برای کمک به Madrazo در ارتکاب این سرقت، بازیکنان باید زیردریایی Kosatka را خریداری کنند. پس از صحبت با Madrazo، Warstock Carry و Cache اکنون زیردریایی را برای فروش خواهند داشت. بازیکنان می توانند به مرورگر Eyefind خود رفته و سپس به وب سایت Warstock بروید. از آنجا، پیدا کردن زیردریایی بسیار آسان است، زیرا تنها زیردریایی لیست شده در وب سایت است.

همانطور که بازیکنان خواهند دید، کوساتکا 2.2 میلیون دلار هزینه دارد. در حالی که این به هیچ وجه گران ترین وسیله نقلیه در GTA Online نیست، اما برای وسیله نقلیه ای که دیده نمی شود، هزینه زیادی دارد. البته این هم بخشی از جذابیت خرید زیردریایی است. بازیکنان می توانند در امتداد بستر دریا سر بخورند تا به مقصد برسند، از زیردریایی برای کمک به جستجوی گنج در اقیانوس استفاده کنند و از آن به عنوان پایگاهی برای عملیات غارت کایو پریکو استفاده کنند.

زیردریایی نهنگ قاتل در GTA Online
زیردریایی نهنگ قاتل در GTA Online

پس از خرید Kosatka، بازیکنان می توانند آن را ارتقا دهند. این ارتقاء می تواند از وسایل نقلیه انفرادی تا سلاح های سواری را شامل شود. یکی از مفیدترین پیشرفت ها خرید هلیکوپتر اسپارو است. این لیست ما را از بهترین هلیکوپترها برای خرید در GTA Online به لطف اتصال آن به زیردریایی ساخته است. بازیکنان می توانند هر دو وسیله نقلیه را جداگانه خریداری کنند، اما از آنها با هم استفاده کنند. گنجشک بیشتر به بازیکنان کمک می کند تا سرقت کایو پریکو را تکمیل کنند، زیرا می توانند مستقیماً روی زیردریایی بلند شوند و فرود بیایند.

در مورد سایر پیشرفت ها، موشک های هدایت شونده تا حدی مفید هستند اگر بازیکنان مجبور باشند دشمنان را در زیر آب از بین ببرند، و تشخیص سونار نیز برای بازیکنانی که به درستی از آن استفاده می کنند مفید است. با این حال، از هر ارتقا، توصیه می کنیم اسپارو را بر سایرین اولویت دهید، زیرا فوراً بسیار مفید است. اگر بازیکنان بخواهند Kosatka را در GTA Online به طور کامل ارتقا دهند، باید چند پول نقد دیگر خرج کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.