منو سایت

نحوه تماشای Summer Game Fest به صورت زنده 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه تماشای Summer Game Fest به صورت زنده 2022

نحوه تماشای Summer Game Fest به صورت زنده 2022

E3 2022 لغو شده است، اما صنعت بازی با ریتم معمول خود در رویدادهای بازی تابستانی پیش می رود. یکی از بزرگترین آنها جشنواره بازی تابستانی جف کیلی است که او آن را به عنوان نمایش مجازی خود ایجاد کرد – ابتدا به عنوان جایگزینی برای E3 غرق شده در سال 2020، و سپس با نسخه مجازی آن در سال 2021. Summer Game Fest Live 2022رویدادی خاص که تمام بازتاب بازی را زیر چتر خود قرار می دهد.

کیلی بیشتر به خاطر میزبانی و تهیه کنندگی The Game Awards هر ماه دسامبر شناخته شده است و همچنین سرپرستی Opening Night Live گیمزکام را بر عهده دارد. بنابراین با نمایش‌های صحنه بزرگ غریبه نیست، و Summer Game Fest طوری طراحی شده است که جشنی برای همه بازی‌ها باشد، که آن را از پلتفرم و ویترین ناشران متمایز می‌کند، که ما نیز انتظار داریم شاهد آن باشیم.

نمایشگاه The Summer Game Fest Live 2022 چه زمانی است

Summer Game Fest Live 2022 در روز پنجشنبه 9 ژوئن برگزار می شود. از ساعت 11:00 PT / 14:00 ET شروع می شود و می توانید ساعات بیشتری از منطقه را در زیر مشاهده کنید.

پنجشنبه 9 ژوئن

  • 11:00 بعد از ظهر
  • 13:00 سی تی
  • 14:00 ET
  • ساعت 18:00 به وقت گرینویچ
  • 3 صبح JST (جمعه، 10 ژوئن)
  • 4 صبح AEST (جمعه، 10 ژوئن)

نحوه تماشای Summer Game Fest به صورت زنده 2022

ارائه Summer Game Fest Live 2022 در پلتفرم های پخش معمولی مانند YouTube و Twitch پخش خواهد شد. امسال این ارائه در سینماهای منتخب آی مکس پخش خواهد شد. فروش بلیت این رویداد زنده از 12 می آغاز خواهد شد. Kaylee همچنین از ادامه همکاری با IMAX برای The Game Awards در اواخر امسال ناراحت است.

در Summer Game Fest Live 2022 چه انتظاری داریم

مانند بسیاری از این نمایشگاه های تابستانی، ما هنوز نمی دانیم که چه چیزی از Summer Game Fest Live 2022 انتظار داریم. با این حال، تولیدات Geoff Keighley معمولا ترکیبی از اولین بازی های جدید و نگاهی جدید به بازی های از قبل اعلام شده است. همچنین غیرمعمول نیست که یک شرکت بازیسازی روزها یا هفته‌ها قبل از رویداد بازی را به طور رسمی اعلام کند تا نمایش یک تریلر را در طول جشنواره بازی تابستانی یا The Game Awards آزار دهد. بنابراین با نزدیک‌تر شدن به ژوئن، می‌توانیم ایده بهتری از ترکیب داشته باشیم.

رویداد Keighley نیز درست قبل از عرضه Xbox در 12 ژوئن برگزار می شود. برای ناشری مانند مایکروسافت پیش بینی نشده است که قصد داشته باشد از این بازی دو قسمتی رونمایی کند، ابتدا این بازی را در طول جشنواره بازی تابستانی آزار می دهد و سپس در رویداد خودش به جزئیات بیشتر می پردازد. امسال، مایکروسافت صحنه را با آخرین خرید (نهایی) خود، Bethesda به اشتراک می گذارد و ما انتظار داریم که Starfield سر و صدای زیادی ایجاد کند.

برخلاف تولیدات مایکروسافت یا یوبی سافت، این به طور اکید بر عناوینی که بر روی یک پلتفرم سخت افزاری خاص ظاهر می شوند یا از یک ناشر منفرد می آیند، تمرکز نمی کند. در عوض، Summer Game Fest Live 2022 شامل اولین بازی‌هایی خواهد بود که موافقت می‌کنند کالاهای خود را در رویدادهای Keighley به نمایش بگذارند. در گذشته، این شامل بازیکنان سنگینی مانند Death Stranding، Elden Ring، Star Wars Eclipse و Bayonetta 3 بود.