منو سایت

نحوه تماشای کنفرانس های یکشنبه Not-E3

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه تماشای کنفرانس های یکشنبه Not-E3

در مقایسه با تابستان گذشته، E3 امسال – er, Not-E3– شدت کمتری داشت. با این حال، این بدان معنا نیست که شما چیزی برای نگرانی ندارید. پس از جشنواره تابستانی بازی زنده و شنبه شلوغ، دو کنفرانس برای یکشنبه، 12 ژوئن برنامه ریزی شده است – و می توانید منتظر انتشار اطلاعیه های عالی باشید.

خوشبختانه، GameSpot میزبان استریم‌ها هم برای Xbox-Bethesda Gaming Showcase و هم برای PC Gaming Show خواهد بود. در اینجا اطلاعات کمی در مورد نحوه تماشای آنها، و همچنین چند چیز که فکر می کنیم ممکن است داشته باشید، آورده شده است.

نمایشگاه بازی Xbox-Bethesda

Xbox & Bethesda Games Showcase – که ممکن است در صورت انجام معامله با Activision Blizzard به نام جدید و ترجیحاً کوتاه‌تر نیاز داشته باشد – شامل 95 دقیقه اعلامیه از بزرگترین استودیوهای شخص اول مایکروسافت و چندین استودیو شخص ثالث است. احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید که کمی بیشتر در مورد Halo Infinite، Forza، Starfield، Hellblade 2 و دیگران بشنوید. با این حال، اگر به دنبال جزئیات جدید در مورد Fable یا Perfect Dark هستید، نفس خود را حبس نکنید – مایکروسافت قبلاً تأیید کرده است که هیچ بازی در طول کنفرانس نمایش داده نخواهد شد.

می‌توانید نمایشگاه بازی Xbox-Bethesda را در 12 ژوئن ساعت 10 صبح به وقت محلی در کانال‌های توییچ و یوتیوب GameSpot تماشا کنید. همچنین به عنوان بخشی از Twitch Summer Gathering پخش خواهد شد.

زمان شروع نمایشگاه بازی Xbox-Bethesda

  • 10:00 صبح PT
  • 12:00 سی تی
  • 13:00 ET
  • 7:00 بعد از ظهر CET

نمایش بازی های کامپیوتری

میزبان، شان پلات و میکا برتون برای یک ویترین اختصاص داده شده به همه چیز رایانه بازمی گردند. در حالی که مطمئناً چند شگفتی وجود خواهد داشت، می‌توانید روی شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد Arma 4، Warhammer 40,000: Space Marine 2، Immortality و Victoria 3 حساب کنید. این نمایش قرار است بلافاصله پس از نمایشگاه Xbox & Bethesda پخش شود و حدود 45 نمایش خواهد داشت. دقایق.

PC Gaming Show در تاریخ 12 ژوئن ساعت 12:30 بعد از ظهر به وقت محلی در کانال های توییچ و یوتیوب GameSpot پخش خواهد شد. همچنین به عنوان بخشی از Twitch Summer Gathering پخش خواهد شد.

زمان شروع PC Gaming Show

  • 12:30 بعد از ظهر PT
  • ساعت 14:30 سی تی
  • 15:30 ET
  • 9:30 بعد از ظهر CET

پوشش رویدادهای گذشته

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.