منو سایت

نحوه تماشای استریم برای جشن گرفتن Assassin’s Creed

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه تماشای استریم برای جشن گرفتن Assassin's Creed

نحوه تماشای استریم برای جشن گرفتن Assassin's Creed

با فروپاشی احتمالی E3 که انتظار می‌رود در سال 2023 بازگردد، شرکت‌های بیشتری پخش زنده را برای صحبت مستقیم با مخاطبان خاص معرفی کرده‌اند. با این روحیه، اکانت رسمی Assassin’s Creed در توییتر از پخش زنده برای جشن گرفتن امتیاز Assassin’s Creed خبر داد. در زیر می توانید تمام جزئیات، از جمله زمان و مکان تماشا را بیابید.

پخش زنده Assassin’s Creed کی هست؟

پخش زنده Assassin’s Creed Celebration در تاریخ 13 ژوئن، ساعت 9:00 PT / 12:00 ET پخش خواهد شد. ساعات دیگر منطقه در زیر ذکر شده است.

  • 9 صبح PT
  • ساعت 11 صبح سی تی
  • 12:00 ET
  • ساعت 16:00 به وقت گرینویچ
  • 1:00 بامداد JST (چهارشنبه، 14 ژوئن)
  • 2 بامداد AEST (چهارشنبه، 14 ژوئن)

نحوه تماشای زنده جشن Assassin’s Creed

شما می توانید به صورت مجازی در پخش زنده در کانال های رسمی یوبی سافت توییچ و یوتیوب شرکت کنید. ما همچنین ارائه را در اینجا در Gamespot پخش خواهیم کرد. با تعبیه آن در بالا می توانید آن را تماشا کنید.

در طول پخش زنده Assassin’s Creed چه انتظاری داریم

اینکه آنها چه پیام هایی را انتظار دارند، در صورت وجود، یک حدس و گمان محض است. Assassin’s Creed توییتر، جایی که جریان اعلام شد، جزئیاتی در مورد بخش‌ها یا افشاگری‌های احتمالی ارائه نکرد. آخرین خبر Assassin’s Creed ورود Origins به Xbox Game Pass بود که تقریباً همزمان با ارتقاء نسل بعدی آن بود. ممکن است اخبار بیشتری درباره به‌روزرسانی‌ها و به‌روزرسانی‌های عناوین قبلی Assassin’s Creed در دسترس باشد. اینکه آیا اخباری در مورد بازی طولانی مدت، Assassin’s Creed Infinity منتشر خواهد شد، مشخص است یا خیر.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.