منو سایت

نحوه تماشای اجرای شنبه بازی های Not-E3

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه تماشای اجرای شنبه بازی های Not-E3

فصل غیر E3 در راه است، به این معنی که تعداد ظاهراً بی‌پایانی پخش زنده، ارائه‌ها و نمایشگاه‌ها برای غرق شدن در این آخر هفته وجود دارد. با شروع جشنواره بازی تابستانی، زمان آن فرا رسیده است که خود را در کاری که دیگران انجام می دهند غرق کنیم. فقط این شنبه، 11 ژوئن، مجموعه کاملی از نمایش ها وجود دارد که ارزش پیوستن به آنها را دارند. این یک خبر عالی برای همه شماست، زیرا به این معنی است که بین همه آنها باید اعلان های بازی بیش از همیشه وجود داشته باشد.

GameSpot میزبان استریم ها برای بسیاری از ارائه های شنبه خواهد بود. این ترکیب برای کل روز است:

 • تیم چریکی
 • بازی های مفید مستقیم
 • آینده Play Direct
 • نمایش برای بازی های آینده
 • پخش زنده NetEase Games

جمعی چریکی 3.0

تیم چریکی در این زمان تکیه گاه این پنجره های تابستانی است و امسال نیز تفاوتی نخواهد داشت. The Guerrilla Collective با سومین اجرای خود در تابستان امسال باز می گردد و نویدبخش نگاهی به مجموعه ای از عناوین مستقل جدید در ماه ها و سال آینده است.

می‌توانید Guerrilla Collective 3.0 را در 11 ژوئن ساعت 8 صبح به وقت محلی در کانال‌های توییچ و یوتیوب GameSpot تماشا کنید. کانال های یوتیوب Twitch و Guerrilla Collective نیز این نمایش و همچنین کانال ویژه بازی Twitch را به عنوان بخشی از رویداد تابستانی Twitch پخش خواهند کرد.

زمان شروع گروه چریکی

بازی های مفید مستقیم

اگر به دنبال بازی‌های مخصوصاً شیرین با دنج‌ترین حال‌وهوا هستید، به دنبال Wholesome Games Direct که این آخر هفته برگزار می‌شود، نباشید. تیم Wholesome Games نیز با ویترینی بازخواهد گشت که به‌طور پیش‌بینی‌شده پر از نرم‌ترین بازی‌هایی است که در طول سال خواهید دید.

می‌توانید در 11 ژوئن ساعت 9:30 صبح به وقت شرقی به Wholesome Games Direct در کانال‌های توییچ و یوتیوب GameSpot بپیوندید. کانال های Wholesome Games Twitch و YouTube نیز ارائه را پخش خواهند کرد و همچنین بخشی از رویداد جمع آوری تابستانی Twitch خواهند بود.

زمان شروع مستقیم سالم

 • 9:30 صبح بعد از ظهر
 • 12:30 بعد از ظهر PT
 • 6:30 بعد از ظهر CET

آینده مستقیم بازی

اگر تا به حال در مورد عدم وجود غده های V شکل در ویندوزهای بازی فکر کرده اید، دیگر تعجب نکنید. آینده بازی مستقیم GLITCH، همانند میزبان V-tuber آن، Melios، بازگشته است. این بار نمایش اولین نمایش ها و اجراهای موزیکال جدیدی خواهد داشت تا مردمی را که برای تماشای نمایش به آنجا می روند سرگرم کند.

آینده Play Direct در 11 ژوئن ساعت 10:30 صبح به وقت محلی در کانال های توییچ و یوتیوب GameSpot پخش خواهد شد. همچنین به عنوان بخشی از Twitch Summer Gathering پخش خواهد شد.

زمان شروع بازی برای آینده

 • 10:30 صبح بعد از ظهر
 • 13:30 ET
 • 7:30 بعد از ظهر CET

نمایش برای بازی های آینده

نباید با Future of Play Direct اشتباه گرفته شود، Future Games Show نیز برای پایان دادن به روز ارائه بازخواهد گشت. این نمایش که باز هم توسط GamesRadar تهیه و میزبانی شده است، شامل حدود 40 عنوان آینده خواهد بود و توسط صداپیشه های Geralt و Yenefer از The Witcher 3 رهبری می شود.

نمایش Future Games در 11 ژوئن ساعت 12:00 PT آغاز می شود. می‌توانید نسخه نمایشی را در کانال‌های توییچ و یوتیوب GameSpot و همچنین توییچ و یوتیوب GamesRadar تماشا کنید. نمایش Future Games نیز بخشی از گردهمایی تابستانی Twitch خواهد بود

زمان شروع نمایش بازی های آینده

پخش زنده NetEase Games

NetEase با IGN همکاری خواهد کرد تا آنچه را که این شرکت «بازی جدید Sandbox Survival Strange» می‌نامد، فاش کند. NetEase Games Livestream در 11 ژوئن ساعت 11:30 صبح به وقت محلی به عنوان بخشی از رویداد Summer of Gaming IGN پخش خواهد شد.

زمان شروع پخش جریانی NetEase

 • 11:30 صبح بعد از ظهر
 • 14:30 ET
 • 8:30 بعد از ظهر CET

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.