منو سایت

نحوه باز کردن قفل مسلسل UGR در CoD: Warzone و Black Ops Cold War

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه باز کردن قفل مسلسل UGR در CoD: Warzone و Black Ops Cold War

Treyarch به پشتیبانی از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War 2020 با محتوای سال دوم ادامه می‌دهد و یک مسلسل جدید با به‌روزرسانی در تاریخ 6 مه وارد بازار شد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد مسلسل UGR و نحوه باز کردن قفل آن بدانید.

نحوه باز کردن قفل UGR

UGR یک مسلسل تمام اتوماتیک است که Treyarch آن را به عنوان “نیروگاه کوتاه برد یا ابزار دقیق میان برد” توصیف می کند که تیرهای فولادی 5.56 میلی متری را با سرعت گلوله متوسط ​​شلیک می کند. بسته به تنظیمات حالت بازی شما، چندین راه مختلف برای باز کردن قفل جدیدترین سلاح جنگ سرد Black Ops به صورت رایگان وجود دارد. همچنین می توان آن را به صورت مستقیم با بسته بندی لوازم آرایشی خریداری کرد.

چالش Black Ops برای یک نماینده مجلس جنگ سرد

چالش برای باز کردن قفل MP برای UGR
چالش برای باز کردن قفل MP برای UGR

چالش: از یک مسلسل برای کشتن دشمنی استفاده کنید که توسط هواپیمای جاسوسی، پهپاد یا میکروفون میدانی شما در 15 مسابقه تکمیل شده مختلف شناسایی شده است.

این یک چالش آسان چند نفره است، به خصوص که شما فقط باید یک دشمن در معرض در هر بازی را بکشید، اما باید مطمئن شوید که هر بازی را تمام کرده اید. اگر زودتر مسابقه را ترک کنید، به چالش پیشرفت نخواهید کرد. لیست‌های پخش Nuketown 24/7 یا Face Off 6v6 احتمالاً سریع‌ترین راه برای تکمیل این چالش خواهد بود، زیرا مسابقات روی این کارت‌های کوچک معمولاً کوتاه هستند.

چالش زامبی

چالش باز کردن قفل زامبی UGR
چالش باز کردن قفل زامبی UGR

چالش: با استفاده از مسلسل با کیفیت حماسی یا بهتر، 1000 دشمن را از بین ببرید.

معمولاً چالش‌های باز کردن قفل یک سلاح برای حالت زامبی می‌تواند کمی سخت‌تر باشد، اما چالش باز کردن قفل UGR بسیار آسان است. به دست آوردن 1000 کشتن با سلاح‌های کمیاب حماسی (بنفش) نباید زیاد طول بکشد، به‌خصوص اگر قبلاً ارتقای مداوم سلاح‌های کمیاب خود را برای تکمیل «Super Easter Egg» جدید در Zombies به دست آورده‌اید.

چالش منطقه جنگ

چالش برای باز کردن Warzone برای UGR
چالش برای باز کردن Warzone برای UGR

چالش: از یک مسلسل برای کشتن دشمنی استفاده کنید که توسط هواپیمای جاسوسی، پهپاد یا میکروفون میدانی شما در 15 مسابقه تکمیل شده مختلف شناسایی شده است.

این چالش باز کردن قفل برای Warzone کمی بیشتر طول می کشد، زیرا مسابقات معمولاً بیشتر از چند نفره طول می کشد. اگر بتل رویال روش مورد علاقه شما برای بازی است، من توصیه می کنم یک حالت احیا مانند Plunder یا Rebirth Resurgence را انتخاب کنید. اگرچه چالش UAV یا Field Mic است، اما ارتقای Field Mic چیزی نیست که بتوانید در Warzone به آن دست پیدا کنید، بنابراین باید برای شناسایی دشمنان نزدیک به پهپاد تکیه کنید. شما می خواهید تا جایی که می توانید پول بگیرید و قراردادهای پاداش نقدی را کامل کنید، بنابراین می توانید مطمئن باشید که می توانید به خرید پهپاد با قیمت بالای 6000 دلار ادامه دهید.

بسته از فروشگاه

پکیج اپراتور لازاروس با طرح UGR
پکیج اپراتور لازاروس با طرح UGR

همچنین می توانید بسته اپراتور Lazar را که یک کیت آرایشی 10 موردی برای Eleazar “Lazar” Azoulay جدید از کمپین Black Ops Cold War است، خریداری کنید. بنابراین، قفل پوست اپراتور Lazarus، نقاشی اسلحه Dealmaker برای UGR و هشت مورد آرایشی دیگر را با 2400 امتیاز CoD (20 دلار) باز می کنید.

با این حال، شایان ذکر است که با خرید این بسته، فقط ضمیمه های اسلحه خاصی که با نقشه اسلحه Dealmaker ارائه می شود، در اختیار شما قرار می گیرد. اگر می‌خواهید نسخه اصلی سلاح با پیوست‌های مختلف سفارشی شود، همچنان باید چالش باز کردن قفل را تکمیل کنید.

اگر همچنان نیاز به باز کردن قفل اسلحه قبلی Weapon 2 اضافه شده به بازی دارید، ما راهنمایی داریم که به شما کمک می کند قفل تفنگ تهاجمی Vargo 52 Black Ops Cold War را باز کنید. Vargo 52 همچنین یک انتخاب عالی برای سلاح‌های نبرد سلطنتی است و ما در راهنمای راه‌اندازی Warzone خود چند پلاگین پیشنهادی برای امتحان داریم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.