منو سایت

نحوه باز کردن قفل سلاح تبر یخ در CoD: Warzone و Vanguard

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه باز کردن قفل سلاح تبر یخ در CoD: Warzone و Vanguard

Call of Duty Season 2 Reloaded به سرعت برای Vanguard و Warzone به پایان رسید و آخرین سلاح فصل بی سر و صدا به Vanguard اضافه شد. سلاح سرد تبر یخ اکنون برای باز کردن قفل در دسترس است و راه های مختلفی برای باز کردن قفل آن وجود دارد.

چگونه قفل تبر یخ را باز کنیم

طرح تبر یخ سنگ شکن Skal
طرح تبر یخ سنگ شکن Skal

Ice Axe of Season 2 یک سلاح پرتابی برای تیراندازی جالب است که به Call of Duty: Vanguard اضافه شده است. این به عنوان سلاحی توصیف می شود که می تواند در جنگ به عنوان سلاحی برای سرما و به عنوان سلاحی برای پرتاب استفاده شود.

تبر یخ را می‌توان به صورت رایگان با چالش در حین بازی در چند نفره پیشتاز یا زامبی باز کرد. چالش باز کردن قفل Warzone در حال حاضر در دسترس نیست، اما احتمالا با یک آپدیت بعدی به بازی اضافه خواهد شد.

مانند تمام سلاح های فصلی دیگر، باید با بسته بندی لوازم آرایشی برای خرید در دسترس باشد، اما در حال حاضر هیچ بسته Ice Axe موجود نیست. یک نسخه قفل شده از تبر یخ در حال حاضر در منوهایی مانند Skal Crusher ظاهر می شود که به نظر می رسد نسخه اسکاندیناویایی فوق العاده این سلاح جدید باشد. سنگ شکن Skal احتمالا به عنوان بخشی از یک بسته لوازم آرایشی برای خرید در آینده نزدیک ظاهر خواهد شد.

چالش چند نفره

چالش برای باز کردن قفل MP از Ice Axe
چالش برای باز کردن قفل MP از Ice Axe

در بازی چند نفره پیشتاز، تبر یخ را می توان با 3 کشتن با چاقوی پرتابی در یک مسابقه 15 بار باز کرد. Throwing Knife یک قطعه مرگبار از تجهیزات است که می تواند به حجم کاری سفارشی شما اضافه شود و به طور کلی چالش باز کردن قفل نباید برای چند نفره سخت باشد. امتحان کردن این چالش در لیست های پخش کوچک با کارت هایی مانند تحویل 24 ساعته به شما کمک می کند تا هدف خود را بسیار سریعتر انجام دهید.

توجه: بسیاری از سلاح های باز کردن قفل بازیکن Vanguard از شما می خواهند که مسابقات را کامل کنید تا برای پیشبرد چالش خود اعتبار کسب کنید. شما نمی توانید فقط با پرتاب یک چاقو سه قتل را بدست آورید و بازی را ترک کنید.

چالش زامبی

چالش باز کردن قفل زامبی ها با تبر
چالش باز کردن قفل زامبی ها با تبر

در زامبی ها، از سلاح های غوغا برای کشتن 50 استورمکریگر استفاده کنید. این یک چالش به جای چند نفره خواهد بود. استورمکریگرها زامبی‌هایی از نوع پیشتاز زره‌دار سنگین هستند که به تفنگ کوچک Deathmachine مجهز هستند. این نوع دشمن به وفور ظاهر نمی شود، بنابراین برای از بین بردن 50 عدد از آنها کمی زمان می برد.

برای از بین بردن بهترین Sturmkriegers زره پوش، توصیه می کنم به محض اینکه پول کافی دارید، سلاح سرد مورد علاقه خود را با دستگاه Pack-a-Punch ارتقا دهید. همچنین، میثاق تشنگی خون می تواند واقعاً برای تجهیز مفید باشد. متأسفانه، میثاق‌هایی که برای هر مسابقه به شما پیشنهاد می‌شود، تصادفی هستند، اما Bloodlust باعث می‌شود که حملات غوغا به شما آسیب بیشتری وارد کنند و همچنین شما را شفا می‌دهد، بنابراین حتماً در هر دور گزینه‌های Covenant را بررسی کنید. اگر با زامبی های پیشتاز تازه کار هستید، در اینجا راهنمای کامل ما برای ویژگی Covenant است.

چالش منطقه جنگ

Ice Axe در حال حاضر در Warzone در دسترس نیست، اما مانند تمام سلاح های قبلی Vanguard DLC، باید به نبرد سلطنتی برسد. هنگامی که چالش باز کردن قفل در Warzone در دسترس قرار گیرد، راهنما را به روز خواهیم کرد.

نحوه تصمیم‌گیری برای تکمیل این چالش تا حد زیادی به ترجیحات حالت بازی شما بستگی دارد، اما به طور کلی سریع‌ترین راه برای باز کردن قفل تبر یخ به صورت رایگان از طریق چالش چند نفره Vanguard است.

فصل 2 Reloaded اخیراً مسلسل Armaguerra 43 را اضافه کرده است و در اینجا راهنمای ما برای باز کردن قفل Armaguerra 43 برای استفاده در Vanguard و Warzone است. ما همچنین چند سلاح قدرتمند را برای امتحان کردن در بازی بعدی Warzone خود توصیه می کنیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.