منو سایت

نحوه باز کردن قفل سلاح با چکش در CoD: Warzone و Vanguard

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه باز کردن قفل سلاح با چکش در CoD: Warzone و Vanguard

فصل 3 Call of Duty به طور رسمی در Vanguard به صورت زنده پخش می شود و یک پاس نبرد جدید، نقشه چند نفره، اپراتورها و سلاح های جدید را برای باز کردن قفل به همراه دارد. اسلحه تیراندازی جالب Sledgehammer از فصل 3 می تواند بسیار موفق باشد و در اینجا همه راه هایی وجود دارد که می توانید قفل آن را باز کنید.

چگونه قفل Sledgehammer را باز کنیم

علیرغم وزن مورد انتظار، فصل سوم Sledgehammer یک اسلحه غوغایی با چرخش سریع است، اما قبل از اینکه بتوانید آن را تجهیز کنید، باید قفل آن را باز کنید. این اسلحه جدید را می توان با یک چالش در بازی آنلاک یا رایگان کرد و یا می توان آن را به عنوان نقاشی یک سلاح با بسته بندی لوازم آرایشی خریداری کرد.

چالش منطقه جنگ

چالش باز کردن قفل Sledgehammer در Warzone
چالش باز کردن قفل Sledgehammer در Warzone

برای باز کردن قفل Vanguard’s Sledgehammer در Warzone، باید یک قتل چندگانه با یک سلاح سرد در 15 بازی مختلف دریافت کنید. این را می توان در یک لیست پخش مجدد مانند Caldera Clash، که بیشتر یک حالت Team Deathmatch در مقیاس بزرگ در Warzone است، تکمیل کرد.

توجه: باز کردن قفل سلاح Warzone شما را ملزم به تکمیل مسابقات برای کسب اعتبار برای پیشبرد چالش خود می کند.

چالش چند نفره آوانگارد

چالش باز کردن قفل Vanguard's Sledgehammer
چالش باز کردن قفل Vanguard’s Sledgehammer

چالش باز کردن قفل چند نفره Vanguard همانند Warzone است، شما باید در 15 بازی مختلف با اسلحه های غوغا چند نفره بگیرید. این را می‌توان روی نقشه‌های کوچکی مانند Shipment امتحان کرد و می‌تواند به استفاده از نارنجک‌های خیره‌کننده برای کاهش سرعت دشمنانتان کمک کند.

توجه: بسیاری از سلاح های باز کردن قفل بازیکن Vanguard از شما می خواهند که مسابقات را کامل کنید تا برای پیشبرد چالش خود اعتبار کسب کنید.

چالش زامبی

چالش باز کردن حالت زامبی برای Sledgehammer
چالش باز کردن حالت زامبی برای Sledgehammer

برای حالت زامبی باید از یک سلاح سرد استفاده کنید تا 20 یا بیشتر دشمن را پشت سر هم بکشید بدون اینکه 50 ضربه به شما وارد شود. این یک چالش سخت در زامبی نخواهد بود، اما زمان می برد. اگر دشمنان زیادی در اطراف خود دارید، داشتن تجهیزاتی مانند Decoy می تواند به شما کمک کند از آسیب جلوگیری کنید. انواع Harvest و Transit بهترین راه برای کشتن در مزرعه در Vanguard Zombies برای تکمیل این چالش خواهد بود.

بسته از فروشگاه

بسته Big Brawl با نقاشی Junkyard Jet
بسته Big Brawl با نقاشی Junkyard Jet

کسانی که می خواهند از مشکل تکمیل چالش باز کردن قفل جلوگیری کنند، می توانند سلاح را مستقیماً خریداری کنند. طراحی پیچیده سلاح Junkyard Jet بخشی از بسته آرایشی Big Brawl است که شامل یک طرح سپر نبرد منطبق است. این بسته هفت موردی 1000 امتیاز CoD (10 دلار) قیمت دارد.

نحوه تصمیم‌گیری برای تکمیل این چالش تا حد زیادی به ترجیحات حالت بازی شما بستگی دارد، اما در کل سریع‌ترین راه برای باز کردن قفل Sledgehammer به صورت رایگان، چالش چند نفره Vanguard است.

اگر هنوز نیاز به برداشتن اسلحه های فصل گذشته دارید، ما راهنمایی داریم که به شما کمک می کند قفل یک سلاح سرد را با تبر یخی و یک مسلسل Armaguerra 43 از فصل 2 Reloaded باز کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.