منو سایت

نحوه ایجاد شماره مجازی با اسکایپ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه ایجاد شماره مجازی با اسکایپ


ممکن است از شما خواسته شده باشد که یک شماره تلفن اضطراری را وارد کنید و هنگام کار با یک سرویس خارجی خود را تأیید کنید. این شماره به دلیل تحریم ها معمولاً باید از کشوری غیر از ایران باشد و از طریق آن می توانید پیام ها، تماس ها و کدهای تایید را دریافت کنید. این ویژگی معمولاً در شماره‌های رایگان مجازی وجود ندارد و از طرفی قابل اعتماد نیستند زیرا در دسترس همه هستند. بنابراین ساخت شماره مجازی با اسکایپ و خرید شماره از این سرویس به دلیل انحصاری بودن از اطمینان بیشتری برخوردار است.

نحوه ایجاد شماره مجازی با اسکایپ

اسکایپ سرویس رایگانی است که برای تماس با کاربران کشورهای مختلف هزینه ای ندارد، اما علاوه بر امکانات رایگان، برخی از خدمات این شرکت از جمله ساخت شماره مجازی برای استفاده در سرویس های مختلف نیازمند پرداخت هزینه است. برای ایجاد شماره مجازی در اسکایپ مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا با مراجعه به https://www.skype.com وارد حساب اسکایپ خود شوید. (در صورتی که در این سرویس حساب کاربری ندارید، یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید و از طریق گزینه ورود در صفحه اصلی سایت وارد آن شوید.)
  2. پس از ورود به حساب کاربری، از صفحه اصلی سایت بر روی گزینه شماره اسکایپ کلیک کنید.
  3. از لیست کشورهای نشان داده شده، کشور مورد نظر را انتخاب کنید (کشوری که می خواهید شماره مجازی به آن تعلق داشته باشد. معمولا ایالات متحده انتخاب بهتری است.)

با اسکایپ یک شماره مجازی بسازید

  1. شماره مورد نظر و امکانات آن (دریافت پیام، شناسه تماس گیرنده و …) برای شما نمایش داده می شود. اگر مطمئن هستید که آن را انتخاب می کنید، روی گزینه Continue در پایین صفحه کلیک کنید. (اگر می خواهید شماره را تغییر دهید، قبل از کلیک بر روی ادامه، روی Show other local numbers کلیک کنید و اگر می خواهید کشور شماره خود را تغییر دهید، روی Choose a other location کلیک کنید.)

با اسکایپ یک شماره مجازی بسازید

  1. در صفحه جدید، طرح پرداخت خود را انتخاب کرده و روی Continue کلیک کنید تا به صفحه انتخاب روش پرداخت هدایت شوید.

با اسکایپ یک شماره مجازی بسازید

  1. پس از پرداخت، مراحل ساخت شماره مجازی با اسکایپ به پایان می رسد و شماره مجازی خریداری شده به حساب شما اضافه می شود و می توانید از آن در سرویس های مورد علاقه خود استفاده کنید.

یادداشت مهم: از آنجایی که به دلیل تحریم ها امکان استفاده از خدمات کارت اعتباری برای کاربران ایرانی وجود ندارد، می توانید با خرید گیفت کارت اسکایپ یا گیفت کارت گوگل پلی و به روش اسکایپ اعتباری یا گوگل، حساب کاربری خود را در یکی از این دو سرویس شارژ کنید. پرداخت که دو روش پرداخت در مرحله 5 است، مبلغ مورد نظر را برای ساخت شماره مجازی با اسکایپ بپردازید.