منو سایت

نحوه استقرار رله های ارتباطی آب در فورتنایت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه استقرار رله های ارتباطی آب در فورتنایت

که در Fortnite چالشی را برای رله های ارتباطی آب ایجاد کرده است در نزدیکی Logjam Lumberyard یک ماموریت دو قسمتی در فصل 2، فصل 3 است که برای تلاش نسبتا کمی، مقدار قابل توجهی XP به شما پاداش می دهد. مانند هر چالشی که شما را به لبه‌های نقشه می‌برد، حتماً آن را بلافاصله پس از فرود بیاورید. در بیشتر موارد، اولین انقباض طوفان شما را از انبار و ماموریت دور می کند.

نحوه اتصال دستگاه به Logjam Lumberyard

جای تعجب نیست که ایجاد یک آپلینک دستگاه در Logjam Lumberyard در واقع به معنای رسیدن به Logjam Lumberyard برای اولین بار است. در قسمت شمال غربی نقشه، غرب شیفتی شفت و درست در ساحل شمال شرقی دریاچه های بزرگ واقع شده است. اولین کار شما فقط فعال کردن دستگاه uplink است. به ساحل شمال شرقی بروید، نزدیک جایی که رودخانه به دریاچه می رسد، و دستگاه را خواهید دید که یک هولوگرام آبی از یک سیگنال ارتباطی را نشان می دهد. با آن تعامل کنید تا 23000 XP دریافت کنید و به مرحله بعدی بروید.

Logjam Lumberyard نزدیک انتهای شمالی نقشه است، بنابراین تا حد امکان به آن نزدیک شوید.
Logjam Lumberyard نزدیک انتهای شمالی نقشه است، بنابراین تا حد امکان به آن نزدیک شوید.

نحوه قرار دادن رله های ارتباطی آب در نزدیکی Logjam Lumberyard

وظیفه بعدی شما قرار دادن سه رله ارتباطی آب در اطراف دریاچه است. نقاط رله در آب اطراف دریاچه پراکنده شده اند و با هاله ای درخشان برجسته می شوند، بنابراین از دست دادن آن سخت است. مانند سایر اهداف ماموریت، آنها نیز بر روی مینی نقشه شما به عنوان علامت تعجب ظاهر می شوند. ما آنها را بیشتر در وسط دریاچه، درست در شمال و جنوب رودخانه در هر طرف پیدا کردیم.

اگر قایق دارید سوار شوید یا در دریاچه شنا کنید تا آنها را پیدا کنید. بیش از سه نقطه رله در حوضچه وجود دارد، بنابراین کافی است نزدیک‌ترین نقطه‌ها را پیدا کنید و با آنها تعامل کنید تا مکان دستگاه‌ها را پیدا کنید. شما 23000 XP دیگر دریافت خواهید کرد و تلاش بعدی را در Resistance Challenge باز خواهید کرد.

اگر به دنبال کمک بیشتری در این فصل در Fortnite هستید، ببینید چگونه Jetpacks را پیدا کنید و همه NPC های فصل 3، فصل 2 را کجا پیدا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.