منو سایت

نحوه استخدام Byleth در Fire Emblem Warriors: Three Hopes

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه استخدام Byleth در Fire Emblem Warriors: Three Hopes

آیا زمانی که شخصیت اصلی Fire Emblem: Three Houses به عنوان آنتاگونیست Fire Emblem Warriors: Three Hopes ظاهر شد، در این اولین صحنه کات شده، شوک بود؟ ما فقط انتظار چنین چرخشی را از سریال داشتیم. با این حال، لازم نیست با خنجر زدن یکی از شما به شمشیری مسحور تمام شود. در عوض می توانید دوست باشید. Byleth برای اجاره موجود است در صفوف ارتش شما و همچنین پدرسالار جناس آلویس و ابرپدر گرالت. نه تنها این، Byleth یکی از قدرتمندترین شخصیت هایی است که می توانید در کنار خود داشته باشید. به علاوه، داشتن آنها در مهمانی شما را در مسیری به سوی پایانی بسیار شادتر قرار می دهد.

هر گروه روش متفاوتی برای به خدمت گرفتن یک شیطان خاکستر دارد و ممکن است شانس شما را برای هر یک از بین ببرد. از قبل به شما اطلاع داده خواهد شد، بنابراین در صورت لزوم حتما پس انداز بیشتری انجام دهید.

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی Fire Emblem Warriors: Three Hopes

شیرهای آبی

در راه رسیدن به Azure Gleam، فرصت شما برای استخدام Byleth با رسیدن به فصل 12 ظاهر می شود. شما یک هشدار منصفانه دریافت خواهید کرد: “اقدامات شما در این نبرد به طور قابل توجهی بر نتیجه داستان تأثیر می گذارد.” این قبل از شروع ماموریت ظاهر می شود. .

قبل از نبرد شما می خواهید مطمئن شوید که یک استراتژی “پیدا کردن یک کمین” دارید.. این با بررسی موقعیت نقشه به خصوص در منطقه منجا باز می شود. هنگامی که از شما خواسته شد آن را فعال کنید، مطمئن شوید که این کار را با نگه داشتن سمت راست d-pad انجام دهید. این کار مزدوران را در سراسر نقشه نشان می دهد و اکنون وظیفه شماست که از آنها دوری کنید. این شامل هم تیمی هایی است که تماشا می کنید. در نظر بگیرید که به آنها دستور دهید از قلعه دفاع کنند تا مطمئن شوند که هیچ کمینی شلیک نمی کنند.

اوه  بسیار آزاردهنده!
اوه بسیار آزاردهنده!

یک فلش روی نقشه شما را به مسیر درست برای عبور بدون برخورد با کمین نشان می دهد. با خیال راحت هر قلعه ای را در طول مسیر تصرف کنید. سپس از شما خواسته می شود مزدوران را حذف کنید. این کار را انجام دهید، سپس زمان حذف Fleche فرا می رسد.

در نهایت باید با راندولف مبارزه کنید. برای شکست دادن Byleth یک هدف ثانویه به شما داده می شود. انجامش ندهو مطمئن شوید که هیچ یک از هم تیمی های شما ایده تعقیب آنها را ندارند. در عوض، راندولف را شکست دهید. به این ترتیب گرالت، آلویس و دیو خاکستر قدرتمند را به صفوف خود خواهید آورد.

عقاب های سیاه

یک بار دیگر، Black Eagles فرصتی برای معرفی باله در فصل 12 پیدا می کند. مانند سفر شیرهای آبی، از قبل به شما هشدار داده می شود که این یک تجارت خطرناک است.

نتیجه بسیار بهتر از جایگزین.
نتیجه بسیار بهتر از جایگزین.

مطمئن باش راهبرد رزنانس رعد و برق را باز کنید. قبل از نبرد شما می توانید این را با بررسی نقشه نبرد پیدا کنید. نبرد را طبق معمول بازی کنید تا زمانی که از شما خواسته شود از آن استفاده کنید و این کار را انجام دهید.

ادامه دهید تا زمانی که ماموریت جانبی برای کمک به مهندسان دریافت کنید. به یاد داشته باشید که قبل از حرکت این کار را انجام دهید. باز هم ماموریت جانبی برای حذف Byleth به شما داده می شود. انجامش ندهو دوستان خود را دنبال کنید تا در صورت تلاش برای قهرمان شدن. آنها را مشغول نگه دارید تا زمانی که وظیفه نابود کردن آلویس و رودریگو را بر عهده بگیرید. اگر قبل از تعظیم Byleth آنها را به زمین بیاندازید، خدمه در صفوف شما قرار خواهند گرفت.

گوزن زرد

گوزن زرد توانایی استخدام Byleth را کمی زودتر از خانه های دیگر در فصل 10 Golden Wildfire پیدا می کند. یک بار دیگر از شما خواسته می شود که انتخاب ماموریت شما تأثیری ماندگار خواهد داشت. در اینجا واقعاً نیازی به استفاده از هیچ استراتژی وجود ندارد، اما به شما این فرصت داده می‌شود تا یوری را متقاعد کنید که برای مزدوران برجسته‌تر بسیار غیرجذاب به نظر می‌رسد.

اولین نکته در ماموریت جمع آوری اطلاعات در مورد دشمنانتان است. برای تکمیل این، باید سریع باشی. هنگامی که آلویس ظاهر شد، تایمر با بازنشستگی شروع به تیک تیک زدن می کند. اگر او این کار را انجام دهد، شما در ماموریت اصلی شکست خواهید خورد و اگر می خواهید Byleth را استخدام کنید باید از نو شروع کنید.

فقط مطمئن شوید که هم ساعت و هم آلویس را شکست داده اید.
فقط مطمئن شوید که هم ساعت و هم آلویس را شکست داده اید.

سپس کلود سعی خواهد کرد باله را دانلود کند. برای تکمیل این کار، فقط باید آن را تا رسیدن به مقصد محافظت کنید. سپس او به عقب نشینی خواهد رفت. در اینجا ماموریت جانبی برای دانلود Byleth به شما داده می شود. انجامش نده. اگرچه می‌توانید هم تیمی‌های خود را بفرستید تا حواس او را پرت کنند، اما مطمئن شوید که او نمی‌میرد، زیرا این کار شما را به مسیری می‌کشاند که نمی‌توانید او را به خدمت بگیرید.

هنگامی که کلود عقب نشینی خود را کامل کرد، باید کار دیگری را انجام دهید: فلش را از بین ببرید. یک بار دیگر، Byleth را نادیده بگیرید و مطمئن شوید که او وارد جنگ نمی شود. اگر بتوانید Fleche را قبل از او شکست دهید، Alois، Jeralt و Byleth را به مجموعه دوستان خود اضافه خواهید کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.