منو سایت

نحوه اجرای Tiny’s Wonderlands DLC Gambit

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه اجرای Tiny's Wonderlands DLC Gambit

Tiny Tina’s Wonderlands پس از راه اندازی از Gearbox با دومین DLC Dungeon خود، Glutton’s Gambit، همچنان از پشتیبانی برخوردار می شود. این DLC سیاهچال جدیدی را برای پخش مجدد معرفی می کند که تا سه هفته آینده هر هفته یک آپدیت دریافت می کند و سختی آن را افزایش می دهد. تکمیل سیاهچال همچنین عرصه های آن را به Chaos Chamber اضافه می کند، سیاهچالی که به طور تصادفی پس از بازی ایجاد می شود. در اینجا نحوه دنبال کردن گامبیت های گلوتن در سرزمین عجایب توسط تینی تینا آمده است.

Tiny Tina’s Wonderlands Gambit DLC – Getting Started

Dreamveil Overlook در جنوب Brighthoof واقع شده است.
Dreamveil Overlook در جنوب Brighthoof واقع شده است.

ابتدا باید مطمئن شوید که DLC را خریداری کرده و قبل از شروع بازی آن را نصب کرده اید. DLC را می توان با قیمت 10 دلار به تنهایی یا به عنوان بخشی از یک سیزن پس که در نسخه Chaotic Great از Tiny Tina’s Wonderlands گنجانده شده است، تهیه کرد. پس از شروع بازی باید به نقشه جهان بروید و به Dreamveil Overlook برویدجایی که می توانید به سیاه چال های DLC دسترسی داشته باشید. این را می توان در قسمت های قبلی بازی، درست در جنوب Brighthoof، مرکز اصلی بازی، یافت.

پس از ورود به منطقه، باید به میدان اصلی بروید، جایی که Vesper را خواهید دید. اگر قبلاً به Dreamveil Overlook نرفته‌اید، قبل از اینکه بتوانید DLC را شروع کنید یا با چیزی در آن منطقه تعامل داشته باشید، گفتگوی طولانی با یکدیگر خواهند داشت.

از بنر سبز رنگ در Dreamveil Overlook برای راه اندازی سیاهچال GLCton's Gambit DLC استفاده کنید.
از بنر سبز رنگ در Dreamveil Overlook برای راه اندازی سیاهچال GLCton’s Gambit DLC استفاده کنید.

در مقابل چرخ بخت، بنرهای شناور را خواهید دید که نشان دهنده سیاه چال های DLC هستند. در زمان نگارش دو DLC موجود است که دیگری وجود دارد DLC Coiled Captors. پرچم گامبیت حریص سبز رنگ است و تصویر یک جادوگر روی آن است. بنر را انتخاب کنید و سیاهچال DLC را شروع کنید. دشمنان از سطح 13 شروع می کنند، اما اگر بالاتر از آن باشید به سطح شما می رسند. تکمیل سیاهچال های DLC برای روح هایی که می توانند برای چرخاندن چرخ بخت برای طعمه از آنها استفاده کنند، جوایزی را فراهم می کند. خود سیاهچال باید فقط 10 تا 15 دقیقه طول بکشد، اگرچه مرگ شما را مجبور به راه اندازی مجدد می کند. Tiny Tina’s Wonderlands حداقل دو سیاهچال DLC دیگر دریافت خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.