منو سایت

نتفلیکس تا پایان سال 2022 نزدیک به 50 بازی ارائه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتفلیکس تا پایان سال 2022 نزدیک به 50 بازی ارائه خواهد کرد

نتفلیکس تا پایان سال 2022 نزدیک به 50 بازی ارائه خواهد کرد

نتفلیکس در حال حاضر به دنبال تقویت تجارت خود با بررسی سایر گزینه های محتوا است. بر اساس گزارش واشنگتن پست، بازی های ویدیویی تمرکز خاصی دارند و نتفلیکس قصد دارد تا پایان سال نزدیک به 50 تلفن همراه را برای مردم عرضه کند.

نتفلیکس پس از اعلام اینکه در جولای گذشته قصد دارد فضا را کاوش کند، وارد بازی های بیشتری می شود. از آن زمان، او چندین مدیر اجرایی مختلف را در چند ماه گذشته در پست های کلیدی استخدام کرده است. در همان زمان، نتفلیکس بازی های موبایلی مانند Stranger Things: 1984 را منتشر کرد.

بازی های ویدیویی به زمینی حاصلخیز برای این شرکت تبدیل شده اند. او نه تنها نمایش هایی مانند Stranger Things را به بازی های موبایلی تبدیل کرد، بلکه فرنچایزهای محبوب بازی مانند League of Legends را نیز به نمایش هایی مانند Arcane تبدیل کرد.

این خبر پس از فاش شدن این خبر منتشر شد که نتفلیکس بیش از یک سوم از این سهام ارزشمند را در روز چهارشنبه 20 آوریل 2022 از دست داد. طبق گزارش ها، پس از خروج نتفلیکس از روسیه پس از حمله به اوکراین، بیش از 700000 مشترک خود را از دست داد.

نتفلیکس به نوبه خود، از دست دادن مشترکین را به رقبایی مانند Hulu و Disney + و همچنین به اشتراک گذاری رمزهای عبور نسبت می دهد.

نتفلیکس مالک استودیوی تلفن همراه Boss Fight Entertainment، Next Games، مستقر در فنلاند، و Night School Studio است که در خارج از کالیفرنیا فعالیت می کند.