نتایج و بازخورد بازی The Quarry: Horror با فرمول تکراری

نتایج و بازخورد بازی The Quarry: Horror با فرمول تکراری

بازی معدن توسط سایت های خارجی ارسال شده و شاهد نتایج خوبی هستیم. این بازی به دنبال تکرار موفقیت Until Dawn است. او توانست توجه منتقدان را به خود جلب کند و ارزش امتحان را دارد. بیان داستان قتل در اردوگاه تابستانی و پیروی از فرمول قدیمی بازی یکی از ویژگی های بازی است و این افکت به بازیکن اجازه می دهد تا برای نجات جان خود بین 9 شخصیت اصلی بچرخد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نقدهای اولیه بازی مثبت بوده و منتقدان از داستان گویی غنی و هیجان انگیز آن صحبت می کنند و تا حدودی طراحی بازی را تحسین می کنند. البته ایرادات و مشکلاتی هم وجود دارد که سعی می کنیم در بخشی از بررسی The Quarry از وبسایت های خارجی به بررسی آن ها بپردازیم. با بازی پارسی همراه باشید.

بازی معدن

استودیوی Supermassive Games پس از توسعه چند بازی کوتاه تصمیم به ساخت یک بازی مستقل گرفت که منجر به ساخت The Quarry شد. این بازی با همکاری 2K Games منتشر شده است; داستان گروهی از نوجوانان در یک کمپ تابستانی است که هیچ قانون یا محدودیت مشخصی برای آن وجود ندارد و اتفاقات وحشتناکی در پیش است. طبق داستان، بازی دارای 186 پایان مختلف است و داستان را می توان به روش های مختلف تغییر داد. در ادامه بخشی از نقد و بررسی بازی The Quarry را می خوانیم.

GameSpot – نتیجه 9/10

استودیو Supermassive دریغ نمی‌کند که به این نکته اشاره کند که کاواری یک فیلم تعاملی است. مکانیک بازی از بازی Until Dawn که هفت سال پیش منتشر شد. تغییری نکرده اند و مشکلی در این مورد وجود ندارد. سیستم انتخاب اولیه و نتیجه کاملاً مؤثر است و توقف در تاریخ به طور چشمگیری تأثیر انتخاب شما را افزایش می دهد.

GameInformer – نتیجه 8.5 / 10

با توجه به هسته بازی، من دوست دارم بیشتر از جنبه اکشن در دست بازیکن باشد. البته نمی توانم کتمان کنم که انتخابات چقدر فریبنده است، به خصوص زمانی که انتخابات شما با فاجعه کامل به پایان می رسد. به محض شروع فرار به جنگل. رازهای تاریک و ترسناک تاریخ و نحوه زنده ماندن مردم مانند چسب عمل می کند که در نهایت شما را به داخل داستان می کشاند و این روند تا آخرین صحنه ادامه می یابد.

Destructoid – نتیجه 8.5 / 10

اگر به بازی‌های این استودیو رفته‌اید؛ شما می دانید که از The Quarry چه انتظاری دارید. این بازی ترکیبی از شخصیت های معروف سینما و تلویزیون، چت های فراوان و لحظات انتشار شواهد و البته بسیاری از اتفاقات وحشتناک است که به عنوان یک نیروی محرکه بین فصل های مختلف داستان عمل می کند. این بازی تمام این جنبه ها را به خوبی پوشش می دهد.

تریلر بازی ترسناک The Quarry منتشر شد

PC Gamer – نتیجه 70/100

در هفت سال گذشته استودیوی Supercave Games این فرمول طلایی را به حدی ارتقا داده است که حتی یک قهرمان نیز می تواند از سر راه خارج شود. تنها تغییر بزرگ نسبت به گذشته این است که تولید بازی به سطح بالاتری رسیده است و طرح، عملکرد و جلوه های بصری ارزش امتحان کردن را دارد. اما به نظر می رسد که بازی انتقالی بین رویدادهای از پیش تعیین شده است. حرفه شما همان حس گذشته را به شما می دهد. اما آیا این حس برای ساخت بهترین بازی ترسناک کافی است؟

نتایج شغلی

با نگاهی به The Quarry، وقت آن است که نگاهی کوتاه به نتیجه کلی بازی بیندازیم. نتیجه کلی بازی در متاکریتیک 81 است که نتیجه خوبی است. این رتبه بندی بر اساس 50 بررسی است و ممکن است تغییر کند.

GamingTrend – 95
Windows Central – 90
خدا یک دیوانه است – 90
Wccftech – 90
ارزش بازی را دارد – 80
VG247-80
دکسرتو – 80
GamesRadar + – 60
NME – 60

منبع: GameSpot