منو سایت

نبرد کرت و مستر چیف در بازی جدید God of War

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نبرد کرت و مستر چیف در بازی جدید God of War

طرفداران پلی استیشن و ایکس باکس سال هاست که درباره قدرت شخصیت های MasterChef و Kratos بحث می کنند. این بحث ها تا اینجای کار انجام نشده است و هر دو مسجد طرفداران خود را دارند. ماد جدید God of War بازیکنان را به مبارزه با آخرالزمان بازی ویدیویی دعوت می کند و کریتوس و مسترشف را در برابر یکدیگر قرار می دهد.

استاد دیوانه God of War او که توسط شخصی به نام مارکوس آر سی ساخته شد، اولین ویژگی بازی را به دلخواه خود تغییر داد. سازنده در واقع Stranger را با Mr. Chief، بنابراین اجازه نبرد بین کریتوس و چیف را می دهد. این سازنده متریال ویدئوی کاملی از مواد جدید منتشر کرده است که در گوشه های زیر مشاهده می کنید. قابل ذکر است که بازیکنان می توانند نبرد مسترشف و کریتوس را دانلود کنند.

به دلیل ماهیت نبرد با باس های اولین خدای جنگ، مسترشیف نتوانست از تفنگ های معروف خود استفاده کند و در عوض به مبارزه تن به تن با ضربات ادامه داد. در این زمینه نمی توان گفت که کدام قهرمان می تواند دیگری را شکست دهد. God of War بود که در نظرسنجی سال گذشته توسط IGN به عنوان بهترین بازی تاریخ انتخاب شد و کاربران GameSpot نیز کریتوس را برنده نبرد با MasterChef معرفی کردند.

استاد دیوانه God of War

استاد دیوانه God of War

در ماه های اخیر، انواع و اقسام رسانه ها برای God of War منتشر شده است. قرار دادن خدای جنگ روی کامپیوتر آرزوی دیرینه سازندگان بود و این افراد در نهایت توانستند دنیای بازی را تغییر دهند و شخصیت ها را با افراد دیگری جایگزین کنند. به عنوان مثال بازی Mad Simpsons God of War با افزودن شخصیت های این انیمیشن سریالی عجیب ترین لحظات این بازی را ارائه کرد. برداشتن ریش کرت یکی دیگر از مطالبی بود که طرفداران معتقدند از عظمت قهرمان می کاهد.

طرفداران کریتوس مدت زیادی است که منتظر ادامه بازی God of War هستند. رده بندی سنی God of War Ragnarok در کره جنوبی نشانه ای از عرضه این بازی در سال 2022 است.نسخه رایگان بازی God of War برای اعضای پلی استیشن پلاس سرنخ دیگری است که عرضه این بازی در سال جاری را تایید می کند. نگرانی های زیادی در مورد گرافیک Regnarok God of War وجود داشت و بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند که کیفیت بصری بازی نسبت به تصاویر اصلی کاهش یافته است.

این اولین بار نیست که کریتوس و مسترشف را در یک بازی می بینیم. Fortnite با ارائه مدلی متحرک از این شخصیت ها مبارزه این دو را ممکن کرد. نظر شما در مورد این ماده جدید God of War چیست؟

منبع: IGN