منو سایت

ناک‌آوت سیتی فصل 6: پاس Brawl، ویژگی‌های جدید و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ناک‌آوت سیتی فصل 6: پاس Brawl، ویژگی‌های جدید و موارد دیگر

Knockout City رسما از ناشر خود EA جدا شد و اکنون یک بازی رایگان است. این بدان معنی است که همه می توانند سرگرمی های بی نظم را برای بسیاری از بازیکنان انجام دهند. ناک اوت سیتی جشن های رایگان را با شروع فصل 6 آغاز می کند: شهر فردا، که شامل یک توپ جدید، پاس Brawl، سطح رتبه خیابان و موارد دیگر است. در اینجا چیزهای جدید در فصل 6 شهر حذفی آمده است.

توپ جدید و جوایز برای بازی در لیگ

فصل ششم به‌روزرسانی‌های کوچکی را برای بازی Knockout City به ارمغان می‌آورد که اصلی‌ترین آن نوع جدیدی از Dodgeball است. توپ بومرنگ توپی فیروزه ای رنگ است که پس از پرتاب برمی گردد. اگر با توپ بومرنگ به بازیکنی ضربه بزنید یا به دیوار برخورد کنید، به سمت شما خواهد رفت. شما حتی می توانید از دیوار برای بردن یک شارژ استفاده کنید، اما اگر حریف پس از برخورد توپ به دیوار، توپ را بگیرد، می تواند از آن اتهام علیه شما استفاده کند.

در حال پخش: تریلر فصل 6 ناک اوت سیتی رونمایی شد

League Play با اضافه شدن جوایز رتبه در همه سطوح، ارتقاء جزئی دریافت می کند، به طوری که بهترین از بهترین ها می توانند به طور مناسب پاداش بگیرند. نمادهای بازیکن، هولوباکس، نوشیدنی‌های انرژی‌زا، چیپس‌های سبک و لوازم آرایشی منحصر به فرد در هر سطحی از برنز گرفته تا الماس وجود خواهد داشت، بنابراین حتی بازیکنانی که تمام تلاش خود را انجام می‌دهند، برای بازی در لیگ پلی پاداش دریافت خواهند کرد.

لوازم آرایشی جدید و مخفیگاه های بهبود یافته

اکنون می توانید یک بازی مینی فوتبال را در Hideout بین مسابقات انجام دهید.
اکنون می توانید یک بازی مینی فوتبال را در Hideout بین مسابقات انجام دهید.

فصل 6 همچنین شامل انواع لوازم آرایشی جدید، از جمله Brawl Pass جدید است. همچنین شامل اضافه شدن خودروهای مفهومی بیشتر می شود. این ماشین‌ها به خدمه اجازه می‌دهند تا به هر بازی در پیاده‌روی‌های آینده‌نگر حرکت کنند. خودروهای مفهومی زودتر در فصل 3 معرفی شدند، اما فصل 6 مجموعه ای از گزینه های جدید را به همراه دارد که بازیکنان می توانند برای خدمه خود در فروشگاه استفاده کنند.

فصل 6 همچنین یک به روز رسانی برای Hideouts به ارمغان می آورد. مخفی‌ها اکنون شامل کارهای بیشتری برای شما و خدمه‌تان می‌شوند که می‌توانید در زمان انتظار برای بازی بعدی انجام دهید، با مینی‌بازی‌هایی مانند فوتبال و بسکتبال، موسیقی بیشتر برای جوک‌باکس، و حتی برخی از گزینه‌ها برای سفارشی کردن فضا به گونه‌ای که بتوان آن را متناسب کرد. سبک شما

سطوح جدید Brawl Pass و Street Rank

پاس Brawl Pass برای فصل 6 شامل لوازم آرایشی انحصاری، مانند کراس اوور Among Us است.
پاس Brawl Pass برای فصل 6 شامل لوازم آرایشی انحصاری، مانند کراس اوور Among Us است.

فصل 6 همچنین یک Brawl Pass جدید را برای Knockout City به ارمغان می آورد که شامل مجموعه ای از لوازم آرایشی منحصر به فرد برای فصل 6: City of Tomorrow و همچنین یک کراس اوور در میان ما است. بازیکنان می‌توانند با تکمیل قراردادهای Brawl Pass مختلف در طول مسابقات، پاس‌های خود را اصلاح کنند، و شما می‌توانید از Holobux (ارز برتر) برای ارتقای پاس‌های خود برای جوایز انحصاری‌تر استفاده کنید.

این به روز رسانی همچنین شامل یک سطح بالای جدید برای سطوح Street Rank است. اکنون که بازیکنان سطح Diamond را در سطح 100 تکمیل کرده‌اند، به سطح کروم می‌روند. سطح کروم شامل 100 سطح هولوباکس، چیپس های سبک، نوشیدنی های انرژی زا و لوازم آرایشی کمیاب کروم جدید است که همه آنها را می توان تنها با انجام بازی به دست آورد. فصل 6 همچنین شامل یک نوشیدنی انرژی‌زای جدید، Starfruit Special است. این نوشیدنی انرژی‌زا به ازای هر ضربه‌ای که می‌توانید در طول تقویت دریافت کنید، یک جایزه XP ارائه می‌کند.

نقشه راه برای فصل 6

ناک اوت سیتی در سه ماه آینده پنج رویداد خواهد داشت.
ناک اوت سیتی در سه ماه آینده پنج رویداد خواهد داشت.

فصل 6 ناک اوت سیتی نیز پر از رویدادهای مختلف خواهد بود. با شروع رویداد City of Tomorrow شروع شد، اما استودیو Velan نقشه راهی را منتشر کرده است که چندین رویداد دیگر را که در چند ماه آینده رخ خواهند داد، از جمله بازگشت چندین رویداد گذشته، آزار می دهد.

برنامه رویدادها از نقشه راه برای فصل 6 به شرح زیر است:

  • رویداد “شهر فردا” از 1 تا 14 ژوئن آغاز می شود
  • Heroes Reborn از 21 ژوئن تا 5 ژوئیه
  • پارتی رویال 12 تا 26 جولای
  • موج گرما 2022 2-16 اوت
  • جنون نیمه شب 23 تا 30 اوت

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.