منو سایت

نام رسمی Dragon Age جدید Dragon Age: Dreadwolf خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نام رسمی Dragon Age جدید Dragon Age: Dreadwolf خواهد بود

Electronic Arts و BioWare Studios نام رسمی بازی بعدی Dragon Edge را اعلام کردند. چهارمین نسخه رسمی از سری Dragon Age نام دارد عصر اژدها: Dreadwolf در دست ساخت است و اطلاعات کامل در مورد آن در اواخر سال منتشر خواهد شد. در یک بیانیه مطبوعاتی، سازنده جزئیات کاملی از دلیل انتخاب Dread Wolf به عنوان عنوان بازی ارائه کرد.

طبق آخرین اخبار بازی، گرگ ترسناک سولاس است. بووار درباره او می نویسد: «برخی می گویند او خدای باستانی الف ها است، در حالی که برخی برعکس می گویند. برخی بر این باورند که او خائن به قوم خود بوده و برخی دیگر او را منجی می نامند و به او پناه می برند. انگیزه های او غیرقابل درک و روش های او متناقض است. اما به همین دلیل است که او را به عنوان یک بازیگر در بازی های تاریک و خطرناک می شناسند.

BioWare همچنین می نویسد که تجربه Dragon Age: Dreadwolf برای بازیکنان ناآشنا با این سری آسان خواهد بود. برای راه اندازی Dragon Edge جدید نیازی به تجربه همه بازی های قبلی ندارید. زیرا سولاس هر زمان که لازم باشد خود را معرفی می کند و بازیکن با او آشنا می شود. بازگشت سولاس به بازی جدید توجه طرفداران قدیمی را به خود جلب کرده است و به همین دلیل این نام را انتخاب کردم.

بازی Dragon Age: Dreadwolf

زمان انتشار Dragon Age: Dreadwolf

BioWare تنها نام رسمی Dragon Age 4 را اعلام کرد و اطلاعات دیگری در مورد آن منتشر نکرد. با توجه به اینکه بازی امسال منتشر نخواهد شد و مدتی پیش تاخیر در Dragon Age اعلام شد. استودیو نیازی به ارائه کامل نمی بیند و انتشار اطلاعات جامع را به احتمال دیگری موکول کرده است. Biover می نویسد که سولاس چهره های خود را روی میز می گذارد و منظور آنها آماده کردن استودیو برای ارائه بیشتر از بازی است.

بر اساس گزارش های قبلی، توسعه Dragon Age: Dreadwolf به مرحله میانی خود رسیده است و هنوز راه زیادی در پیش است. این بازی همچنین به بخش آفلاین و تاریخچه اولویت داشت و حالت آنلاینی مشابه Anthem داشت. این بخش به دلیل چالش های بزرگ بعداً منتشر خواهد شد و ممکن است هرگز در دسترس نباشد. خبر دیگر اینکه Dragon Edge برای کنسول های نسل هشتمی متوقف شده است و در نتیجه بازی جدید به صورت انحصاری برای رایانه های نسل نهم منتشر خواهد شد.

طبق گفته استودیو، انتشار Dragon Age 4 در سال 2023 انجام خواهد شد. نظر شما در مورد نام رسمی New Dragon Age چیست؟

منبع: Gematsu