منو سایت

نام رسمی دنباله جنگ ستارگان Jedi Fallen Order فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نام رسمی دنباله جنگ ستارگان Jedi Fallen Order فاش شد

به گفته جف گراب، گزارشگر رسانه VentureBeat، دنباله بازی Star Wars Fallen Order Star Wars Jedi: Survivor جدید سال آینده اکران خواهد شد. در حالی که انتظار می رفت استودیو Rispawn بازی جدیدی را در روز جنگ ستارگان ارائه کند. این اتفاق نیفتاد و حالا نام نهایی بازی و زمان عرضه احتمالی آن مشخص شده است.

به گزارش پارسی گیم، جف گراب ادعا می کند که بازی جدید با نام Star Wars Jedi: Survivor شناخته می شود. او در صفحه توئیتر خود نوشت که از عنوان بازی مطلع بوده و پس از مدتی بازجویی و فال بالاخره به نام اصلی دست یافته است. او گفت که افزونه Survivor اضافه شده است و Fallen Order وجود ندارد. یعنی نام اصلی سریال «جنگ ستارگان جدی» است و Fallen Order فقط برای نسخه اول استفاده شده است.

“جنگ ستارگان جدای: بازمانده نام بازی است!”، در توییتر برگشت. این آخرین اطلاعات منتشر شده از بازی توسط گراب است. او مدعی است که این دنباله تنها برای کنسول های نسل جدید منتشر خواهد شد و استودیوی Response نیز به طور رسمی کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان را عرضه کرده است. وی در این رابطه نوشت: Star “Star Inc. 2 فقط برای نسل بعدی عرضه خواهد شد. این بدان معناست که PS5، سری Xbox و البته رایانه پلتفرم‌های بازی خواهند بود.»

Fallen Order دنباله فیلم Star Wars Jedi: Survivor است

زمان انتشار جدی جنگ ستارگان: بازمانده

جف گراب می گوید یکی از دلایل کاهش سرعت بازی حذف پلتفرم های نسل هشتمی و عرضه رسمی یک بازی جدید نسل نهم است. عرضه Star Wars Jedi: Survivor در سال 2023 به آنها این امکان را می دهد که به راحتی بازی را برای سخت افزار جدید بهینه کنند. به گفته وی، الکترونیک آرتز آماده عرضه این بازی در سال 2022 بوده است. اما طرح اولیه خنثی شده و این اتفاق نخواهد افتاد.

استودیوی Rispaun در حال کار بر روی یک فیلم تیراندازی اول شخص از جنگ ستارگان، همراه با دنباله ای برای سقوط Jedi Order است. این بازی تیراندازی با همکاری کهنه سربازان لوکاس آرت و خالق مدال افتخار پیتر هیرشمن ساخته شده است. هیرشمن در حال کار بر روی اولین بازی Battlefront است و در سال 2020 بازی واقعیت مجازی Medal of Honor Above and Beyond را کارگردانی کرد.

نام رسمی دنباله جنگ ستارگان Jedi Fallen Order فاش شد

راهنمای گام به گام جدای سقوط کرده جنگ ستارگان

Rispaun هیچ اطلاعاتی در مورد بازی های جدید منتشر نکرده است و هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخچه و تغییرات در دنباله Star Wars Jedi Fallen Order وجود ندارد. نظر شما چیه؟

منبع: VGC