منو سایت

ناشر Saints Row Koch Media نام خود را به Plaion تغییر داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ناشر Saints Row Koch Media نام خود را به Plaion تغییر داده است

شرکت کوچ مدیا در میان زیرمجموعه های گروه Embracer و مالک استودیو Volition، توسعه دهنده Saints Row به دلیل تلفظ سخت و نیاز به تغییر چهره شرکت، نام آن را به Plaion تغییر داد. این شرکت از این پس با این نام شناخته می شود و تمامی زیر گروه ها از امروز با نام جدید به روز شده اند. لازم به ذکر است که این نام از ابتدای تاسیس در سال 1994 بدون تغییر باقی مانده است.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده، لوگوی این شرکت نیز تغییر یافته و به لوگوی مثلث سبز تبدیل شده است. فلسفه طراحی این لوگو نمایش به صورت دکمه پخش بود. لوگوی گوگل پلی نیز به همین منظور طراحی شده است. بر اساس این بیانیه، حرف P به شکل مثلث به معنای بازی است و روبان استفاده شده نیز وظیفه ایجاد ارتباط بین استودیوها و اکوسیستم صنعت سرگرمی دیجیتال را نشان می دهد که شرکت Koch Media آن را رهبر این گونه می داند. کار کردن

بنیانگذار و مدیرعامل Plaion می گوید که آنها در 28 سال گذشته با استودیوها و شرکت های برتر بازی کار کرده اند و تجارت آنها بر اساس روابط بلندمدت بنا شده است. نرخ رشد این شرکت پس از پیوستن به امبراسر افزایش یافت و نام جدید خود را انتخاب کردند تا بتوانند چهره خود را به شکلی مناسب نشان دهند. علاوه بر این، او از فضای استودیوهای تحت نظارت دفاع کرد و استدلال کرد که آنها میزبان مناسبی برای توسعه دهندگان از سراسر جهان هستند و با داشتن همکاران متعدد و استودیوهای کلاس جهانی، امروزه نقش مهمی در صنعت بازی دارند.

Koch Media، یک شرکت Plaion

دلیل تغییر نام به Plaion

مدیرعامل Plaion در پایان گفت که هدف آنها کمک به تیم های بازی و توسعه دهندگان برای رسیدن به اوج است. این تغییرات فقط شامل نام و لوگو می شود و قراردادهای انتشار بازی با شرکت هایی مانند Deep Silver همچنان پابرجاست. بر اساس بیانیه مطبوعاتی، تغییرات جدیدی در فرهنگ کاری این شرکت ایجاد شده است و اینکه برند جدید فرصت جدیدی برای آنها برای گسترش ابعاد کاری است. همانطور که نام تجاری Koch Media بیشتر با انتشار دیسک های بازی در اروپا همراه بود. Plaion می تواند چهره جدیدی در بین گیمرهای اروپایی ایجاد کند.

این شرکت در نهایت اعتراف کرده است که تلفظ نام قبلی برای برخی دشوار بوده است. این نام مورد تمسخر کاربران توییتر و رسانه ها قرار گرفت و این تغییر برای Plaion به عنوان یک برند جهانی مهم است. ناشر Saints Row در حال آماده شدن برای انتشار این عنوان جدید در پایان ماه است. برای آشنایی با بهترین بازی های ماه گذشته به مقاله بالا مراجعه کنید.

منبع: GameSpot