منو سایت

ناتیوداگ تیمی را برای ساخت آنچارتد جدید گرد هم می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ناتیوداگ تیمی را برای ساخت آنچارتد جدید گرد هم می آورد

تقریبا پنج سال از Uncharted: The Lost Legacy می گذرد و استودیو Natiodag هیچ برنامه ای برای عرضه نسخه جدید ندارند. این استودیو در حال تولید The Last of Us 2 است و در حال حاضر روی بازی چند نفره Last of Ace کار می کند. به نظر می رسد بالاخره ساخت بازی جدید Uncharted آغاز شده و تیمی از توسعه دهندگان در حال تشکیل است.

به گزارش پارسی گیم، در صفحه لینکدین یکی از اعضای جدید استودیو ناتی داگ به نام کریستینا دریک مک برایت به ساخت بازی جدید Uncharted اشاره شده است. او در این ماه به استودیوی اختصاصی سونی پیوست. وی با انتشار مقاله ای نوشت: ما در هر سطحی به دنبال افراد مستعد هستیم. این شگفت انگیز است که ما می توانیم تیم های آینده را نه تنها برای بازی های جدید، بلکه برای حفظ میراث Uncharted بسازیم.”

در سال 2007، استودیو Natiodag به کارگردانی و نویسندگی امی هنینگ، سری بازی های Uncharted را راه اندازی کرد. تاکنون چندین بازی مختلف از این سری منتشر شده است. Uncharted 4 آخرین شماره از مجموعه ای بود که به داستان ناتان دریک پایان داد. بسته مکمل Lost Legacy نیز پس از یک داستان مستقل در سال 2017 منتشر شد. به نظر می رسد Uncharted بعدی داستان یک شخصیت جدید را دنبال می کند.

Uncharted جدید را بازی کنید

یک ناشناخته جدید در حال ساخت است

Uncharted Legacy of Thieves که برای پلی استیشن 5 ریمستر شده است، به تازگی منتشر شده است و به زودی نسخه PC آن نیز در دسترس خواهد بود. سایر بازی های ناتی داگ نیز برای پلی استیشن ریمستر شده اند. دو ماه پیش در مصاحبه ای دو توسعه دهنده استودیو در مورد امکان ساخت بازی بعدی Uncharted صحبت کردند. Margenau، انیماتور Lost Legacy به GamesRadar گفت: «قطعاً می‌گویم هرگز نمی‌گوییم.

کارگردان بازی نیز عشق و علاقه طرفداران و توسعه دهندگان به دنیای بازی های Uncharted را تشریح کرد و معتقد بود که شاهد بخش های بیشتری از این دنیا خواهیم بود. کارگردان بازی دیزگان که اخیراً به کریستال داینامیکس پیوسته است. در ماه فوریه، او از ساخت یک بازی جدید Uncharted با تمرکز بر Sully جوان خبر داد. او گفت که علاقه مند به ساخت چنین بازی است.

گزارش بلومبرگ سال گذشته نشان داد که پلی استیشن علاقه مند به بازسازی Uncharted 1 است. اما چالش‌های توسعه و هزینه‌های بالا منجر به بازسازی این پروژه شده است که صرف بازسازی The Last of Us شده است. بازسازی Last Ace هنوز اعلام نشده است و شایعات مختلف حاکی از انتشار آن برای پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی است. سونی هنوز فروش ریمستر Uncharted 4 را اعلام نکرده است و نسخه PC هنوز در دسترس نیست.

منبع: VGC