منو سایت

میراث هاگوارتز به سال آینده موکول شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
میراث هاگوارتز به سال آینده موکول شده است

شرکت WB به همراه استودیو Avalanche بیانیه مشترکی در رابطه با تاخیر منتشر کردند بازی میراث هاگوارتز دادند. یک بازی نقش آفرینی بر اساس جهان هری پاتر قرار بود در پایان سال عرضه شود. اما وجود مشکلاتی در راه اندازی بازی و نیاز به ویرایش فایل ها و محتوا باعث شد استودیو تصمیم به انتشار بازی در فوریه 2023 بگیرد.

سازنده در صفحه توییتر بازی نوشت که امکان انتشار زودتر هاگوارتز Legacy وجود ندارد و طرفداران باید بیشتر منتظر بمانند. این در حالی است که استودیو با انتشار تریلر تاریخ انتشار را تایید کرد و در تبلیغات مختلف آن را به مخاطبان یادآور شد. سونی همچنین با انتشار محتوای متفاوت، بازیکنان را برای خرید این بازی در پایان سال هیجان زده کرد. طبق آخرین توییت، بازی Hogwarts Legacy در تاریخ 10 فوریه 2023 (21 بهمن) برای کنسول های بازی پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که نسخه نینتندو سوییچ در تاریخ متفاوتی عرضه خواهد شد و تاریخ انتشار آن اعلام نشده است. این استودیو نوشت که آن تاریخ را در زمان دیگری اعلام خواهد کرد. WB افزود: “تیم توسعه برای راه اندازی بازی هیجان زده است، اما ما به زمان بیشتری برای ارائه بهترین تجربه ممکن نیاز داریم.” این بیانیه ای است که اخیراً توسط ناشران مختلف بیان شده است و تاخیرهای بازی پس از تأیید تاریخ انتشار به یک مشکل عادی تبدیل شده است.

کاهش سرعت بازی میراث هاگوارتز

کند کردن میراث هاگوارتز

چندلر وود در ویدئوی کوتاهی که در صفحه توییتر بهمن منتشر شد، با هواداران صحبت کرد. او گفت که می‌دانست طرفداران از این تصمیم ناراحت هستند و این بازی از سال 2022 حذف شده است. اما او برای اعلام تاریخ انتشار جدید هیجان زده است و مشتاقانه منتظر انتشار بازی است. همانطور که هر روز به انتشار بازی نزدیکتر می شدیم. طرفداران تمام صفحات بازی را جست و جو کرده اند تا در نهایت بتوانند اطلاعات جدیدی به دست آورند. اما خبر به تعویق افتادن میراث هاگوارتز قطعاً آن چیزی نبود که آنها انتظار داشتند. برخی نیز منتظر انتشار تریلر جدیدی از گیم پلی بازی بودند، اما در حال حاضر این اتفاق نمی افتد.

مدتی پیش یکی از طرفداران موفق شد محتویات نسخه کالکتور و نسخه دلوکس را پیدا کند، این نسخه ها هنوز توسط استودیو اعلام نشده است. استودیو Avalanche Software، میراث هاگوارتز را اثری جهان باز در ژانر نقش آفرینی نامید که در دنیایی فراتر از مکتب جادویی روایت می شود و ما مکان های آشنا و در عین حال جدیدی را می بینیم که برای طرفداران هری پاتر جذاب خواهد بود. . از نظر زمانی بازی با آنچه در کتاب ها و فیلم ها دیده ایم متفاوت است و شما شخصیت خود را می سازید و وارد دنیای بازی می شوید. در نتیجه شما شخصیت های کتاب را کنترل نمی کنید.

بازی Hogwarts Legacy قرار بود در سال 2021 منتشر شود.سپس وارنر گیمز عرضه بازی را در سال 2022 اعلام کرد و اکنون این تاریخ به سال 2023 منتقل شده است.امیدواریم زمان انتشار بازی به سال 2024 عقب نشینی نشود.

منبع: VGC