منو سایت

موسیقی متن بازی ویدیویی به جوایز گرمی اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
موسیقی متن بازی ویدیویی به جوایز گرمی اضافه خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی ها، آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط (NARAS) تصمیم گرفته است تا پنج دسته جدید از جمله موسیقی متن را به جوایز گرمی اضافه کند.

پس از سال ها تلاش علاقه مندان و فعالان بازی های ویدیویی در این منطقه، سرانجام سازندگان موسیقی متن بازی ویدیویی واجد شرایط دریافت جایزه گرمی شناخته شدند. به لطف دسته جدیدی که به جوایز گرمی اضافه شده است، بهترین موسیقی متن بازی های ویدیویی یا سایر رسانه های تعاملی را شناسایی می کند. گنجاندن بهترین موسیقی متن صنعت بازی های ویدیویی در دسته جوایز گرمی بخشی از تغییرات ایجاد شده توسط آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط در این رویداد است که شامل چهار دسته دیگر می شود.

دسته بندی بهترین موسیقی متن بازی ویدیویی برای اولین بار در جوایز گرمی 2023 شرکت خواهد کرد. این مراسم در 31 ژانویه 2023 (4 فوریه) برگزار خواهد شد. NARAS در مورد نامزدهای واجد شرایط گفت: “آلبوم هایی با موسیقی متن بازی های ویدئویی یا سایر رسانه های تعاملی که در دوره مقدماتی منتشر شده اند و عمدتاً از موسیقی اصلی تشکیل شده اند، به طور خاص برای پخش یا اجرای موسیقی پس زمینه ساخته شده اند.”

گرمای بازی های ویدیویی

The Elden Ring یکی از نامزدهای احتمالی گرمی است

دوره مقدماتی جوایز گرمی 2023 بین 1 اکتبر 2021 (9 اکتبر 1400) تا 30 سپتامبر 2022 (8 اکتبر 1401) است. این بدان معناست که دوره مقدماتی در ماه‌های اخیر است و تنها بازی‌هایی که در سه ماه آینده منتشر خواهند شد واجد شرایط جوایز گرمی 2023 خواهند بود. نامزدهای احتمالی بهترین موسیقی متن بازی ویدیویی عبارتند از Horizon: Forbidden West، Halo Infinite، Pokemon Legends: آرسیوس و حلقه الدن.

نظر شما در مورد افزودن بهترین دسته موسیقی متن بازی ویدیویی چیست؟ آیا این موضوع اهمیت موسیقی را دو چندان می کند؟ به نظر شما کدام بازی برنده جایزه گرمی بهترین موسیقی متن خواهد شد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot