منو سایت

موسس استودیو مافیا 3 از سمت خود استعفا داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
موسس استودیو مافیا 3 از سمت خود استعفا داد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، هیدن بلکمن که به عنوان موسس و رئیس استودیو Hangar 13، سازنده Mafia 3 شناخته می شود، استعفا داده و 2K را ترک کرده است.

Hangar Studios 13 در سال 2014 توسط هیدن بلکمن، یکی از اعضای قدیمی لوکاس آرتس تاسیس شد. در این دوره استودیو به رهبری هیدن بلکمن شروع به ساخت بازی های AAA با استفاده از تکنولوژی خاص خود کرد. این محصول در سال 2016 با عنوان بازی Mafia 3 منتشر شد. این اثر با وجود اجرای قابل قبول در زمینه هایی مانند تاریخچه، شخصیت پردازی و استفاده از موضوعات مختلف، به دلیل عملکرد ضعیف و مشکلات فنی با انتقادات متعددی مواجه شده است. اما با فروش هفت میلیون نسخه، Mafia 3 یک موفقیت تجاری محسوب می شود. چهار سال بعد، استودیو Hangar 13 نسخه بازسازی شده Mafia: Mafia: Definitive Edition را منتشر کرد.

اکنون اعلام شده است که هیدن بلکمن قصد دارد تا هفت سال دیگر استودیو Hangar 13 را ترک کند و به عنوان کارگردان استودیو بازنشسته شود. او همچنین شرکت مادر Hangar 13 Studio، 2K را ترک خواهد کرد. نیک بینز به عنوان مدیر جدید استودیو Hangar 13 انتخاب شد.

در یادداشتی که مدیر عامل 2K به صورت داخلی منتشر کرده است، آمده است: «در شرایطی که احساسات متفاوتی دارم، باید اخبار جدیدی از استودیو Hangar 13 را با شما به اشتراک بگذارم. هیدن بلکمن از سمت مدیر استودیو Hangar 13 کناره گیری می کند و 2K را ترک می کند تا اشتیاق خود را در مسیری جدید دنبال کند. ما از هیدن بلکمن به خاطر تلاش‌هایش برای راه‌اندازی استودیو Hangar 13، ساخت و گردهم‌آوری تیم‌ها در نووتو، برایتون و جمهوری چک و انتشار چندین بازی و مجموعه‌های مافیایی با کیفیت بالا تشکر می‌کنیم.»

Hangar Studio 13 Game Mafia 3

استودیو هنگر چندین پروژه در دست ساخت دارد

در یادداشت مدیر اجرایی 2K آمده است: «آنچه هیدن بلکمن به ساخت آن کمک کرد، در سال‌های آینده به رشد خود ادامه خواهد داد. ما از همه کارکنانی که رویاهای خود را دنبال می کنند حمایت می کنیم. ما برای شما بهترین ها را برای آینده هیدن بلکمن آرزو می کنیم. نیک باینز، مدیر استودیو Hangar 13 Brighton، به عنوان جانشین هیدن بلکمن و مدیریت استودیو Hangar 13 انتخاب شده است.

در آخرین قسمت از یادداشت 2K آمده است: «نیک باینز با 30 سال تجربه مدیریت، در سال 2018 به استودیو Hangar 13 پیوست تا یک شرکت تابعه در برایتون راه اندازی کند. او چهار سال گذشته را صرف رشد تیمش، ساخت فرصت های مختلف استودیو و راه اندازی پروژه های خیره کننده مانند Mafia: Definitive Edition و Mafia Trilogy کرده است. امیدوارم از هیدن بلکمن تشکر کنید و برای او بهترین ها را آرزو کنید. همچنین، به نیک بینز به خاطر پیشرفت شغلی که سزاوار آن است، تبریک بگویید. در حالی که تغییر می تواند یک چالش باشد، می تواند فرصت ها و موفقیت های جدیدی را نیز ایجاد کند. ما اطمینان داریم که Hangar Studio 13 توسط افراد توانمند اداره می شود و پروژه های مختلف آن به خوبی پیش می رود. “این استودیو دارای پشتیبانی کامل از 2K است.”

نظر شما در مورد استعفای رئیس استودیو مافیا 3 چیست؟ به نظر شما استودیو Hangar 13 با این تغییر بهتر خواهد شد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot