منو سایت

موتور غیرواقعی 5 و سیستم جنگی جدید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
موتور غیرواقعی 5 و سیستم جنگی جدید

استودیو Bloober Team تمام توان خود را برای بازیابی Silent Hill 2 به کار گرفت و تصمیمات مهمی گرفت. کونامی تریلر بازی را ارائه کرد و سپس از آکیرا یامائوکا و ماساهیرو ایتو شنیدیم که بعد از بیست سال دوباره روی این فرنچایز کار خواهند کرد. Motoi Okamoto، تهیه‌کننده ارشد کونامی، مقاله کاملی درباره جزئیات گیم‌پلی بازی Silent Hill 2 Remake در بخش وبلاگ وب‌سایت پلی‌استیشن منتشر کرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

یکی از بزرگترین تغییرات در گیم پلی بازی Silent Hill 2 Remake، دوربین اصلی را بردارید و آن را جایگزین کنید. سازنده بازی می گوید که بازیکنان می توانند آنچه را که جیمز می بیند ببینند. دوربین در پشت و روی شانه قرار می گیرد و این تغییر باعث می شود بازیکنان خود را در محیط غرق کنند و احساس کنند که بخشی از این دنیای غیر واقعی هستند. کارگردان بازی Blubber Studio همچنین به تغییر دوربین و نقش اساسی آن در گیم پلی بازی اشاره کرد.

Blubber Tim، خالق Blair Witch، از Unreal Engine 5 و قدرت نرم افزاری آن برای ایجاد یک شهر مه آلود استفاده کرد. ظاهرا بازیکنان PS5 از کیفیت بصری بازی شگفت زده خواهند شد. استفاده از ابزارهایی مانند Lumen و Nanite که به Unreal Engine 5 متصل شده اند، باعث ایجاد سطح جدیدی از واقع گرایی شده و در عین حال نورپردازی در محیط به بهترین شکل ممکن پیاده سازی می شود. سازنده بازی همچنان به ریشه های این اثر پایبند بوده و در عین حال المان های جدیدی به آن اضافه خواهد کرد.

گیم پلی بازی Silent Hill 2 Remake

تغییر گیم پلی بازی Silent Hill 2 Remake

سازنده می گوید که نیاز به تغییر در گیم پلی بازی Silent Hill 2 Remake وجود داشت و قسمت های مهم باید مدرن می شدند تا جلوه های مشابه یا مشابهی را ایجاد کنند. مثلا دوربین عوض شده و از سیستم رزمی جدیدی استفاده شده است. هیچ توضیحی در مورد نحوه تغییر سیستم مبارزه داده نشده است. کونامی می گوید 20 سال از عرضه این بازی بر روی PS2 می گذرد و فناوری در این مدت راه زیادی را طی کرده است و به لطف جلسات ضبط حرکت، تمام احساسات روی چهره شخصیت ها به طور دقیق نمایش داده می شود.

Unreal Engine 5 ابزار قدرتمند را در اختیار تیم Bluber قرار داد تا دنیایی بسیار دقیق و واقعی خلق کنند. نسخه PS5 این بازی از ویژگی های بیشتری پشتیبانی می کند. استفاده از صدای سه بعدی امکان تشخیص محل منبع صدا را برای بازیکنان فراهم کرد. سیستم صوتی WWise حس حضور در محیط بازی را به طور کامل منتقل کرده است. دسته دوگانه به روشی خاص برای بیان احساسات مختلف استفاده می شود و سازنده می گوید جزئیات زیادی باقی مانده است که نمی تواند در مورد آنها صحبت کند و می خواهد آنها غافلگیر کننده باشند.

حافظه SSD کنسول پلی استیشن 5 باعث تغییرات عظیمی در گیم پلی بازی Silent Hill 2 Remake شد. صفحه های بارگذاری به طور کامل حذف شده اند و نتیجه نهایی یک بازی است که از هر نظر بهتر از نسخه اول عمل می کند. با اعلام سیستم مورد نیاز نسخه بازسازی شده Silent Hill 2، مرحله بعدی عرضه PS5 و PC در سال آینده است.

منبع: VGC