منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • موارد انحصاری نینتندو سوییچ در فروش جدید فروشگاه الکترونیکی کاهش می یابد

موارد انحصاری نینتندو سوییچ در فروش جدید فروشگاه الکترونیکی کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
موارد انحصاری نینتندو سوییچ در فروش جدید فروشگاه الکترونیکی کاهش می یابد

موارد انحصاری نینتندو سوییچ در فروش جدید فروشگاه الکترونیکی کاهش می یابد

فروش فوق العاده نینتندو اکنون با نام مناسب Big Ol ‘Super Sale فعال است و راهی برای تهیه محصولات انحصاری مانند سوپر ماریو اودیسه، بیداری رابطه، Super Mario Maker 2, و بیشتر بدون شکستن بانک. پس انداز تا 6 ژوئیه باقی خواهد ماند، اما با یک کاتالوگ نسبتا بزرگ می خواهید بودجه خود را در اسرع وقت مشاهده و برنامه ریزی کنید.

اگر به طور تصادفی از دست دادید Super Mario Maker 2 هنگامی که در سال 2019 عرضه می شود، در نظر بگیرید که آن را در حالی که تنها با قیمت 42 دلار از 60 دلار در فروش است، خریداری کنید. پلتفرمر عالی نه تنها به شما امکان می دهد سطوح خود را ایجاد کنید و آنها را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید، بلکه مجموعه ای از 100+ دوره آموزشی توسط نینتندو ارائه می شود.

دیگر بازی‌های انحصاری سوییچ برای نینتندو شامل: Pikmin 3 Deluxe، Donkey Kong Country: Tropical Freeze، Paper Mario: The Origami King و Bravely Default 2 هستند.

علاوه بر تمام بازی های نینتندو در دست اول، تعداد زیادی از بازی های هندی عالی در فروش وجود دارد. این شامل به سمت شرق، درب مرگ، هادس، و چیچوری.

کاتالوگ کامل را می‌توانید در Switch eShop پیدا کنید، اما ما برخی از معاملات مورد علاقه خود را در زیر برجسته کرده‌ایم. حتما پیشنهادات را قبل از پایان در 6 جولای بررسی کنید. فروش eShop به دور از تنها تبلیغات بزرگی است که در حال حاضر اتفاق می افتد. فروش تابستانی Steam اکنون فعال است و پلی استیشن به تازگی فروش اواسط سال خود را راه اندازی کرده است.

بهترین پیشنهادات Switch eShop

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.