منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • من به این کابینت تی شرت طلایی جدید نیازی ندارم، اما واقعا عالی به نظر می رسد

من به این کابینت تی شرت طلایی جدید نیازی ندارم، اما واقعا عالی به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
من به این کابینت تی شرت طلایی جدید نیازی ندارم، اما واقعا عالی به نظر می رسد

اگرچه من قبلاً کابین اصلی Arcade1Up Golden Tee را دارم و مرتباً آن را بازی می کنم، هنوز هم می خواهم نسخه جدید چند هفته دیگر منتشر شود. کابینت گلف سه بعدی Arcade1Up بخشی از خط جدید این سازنده است. نزدیک به ماشین های با اندازه قابل تنظیم که معمولاً در بازی های آرکید پیدا می کنید. همچنین یک نسخه اضافی از Golden Tee و یک صفحه نمایش بزرگتر نیز وجود دارد. اگرچه اگر شما از قبل کابینت خود را ندارید، متقاعد کردن همسرم مبنی بر اینکه من به کابینت سه راهی طلایی دوم نیاز دارم، چالش برانگیز خواهد بود، نسخه جدید گلدن سه راهی برای پیش‌سفارش هم‌اکنون در Best Buy با قیمت 700 دلار موجود است.

شاید داشتن چندین نسخه از یک بازی ورزشی در یک کمد عجیب به نظر برسد، اما در مورد Golden Tee بسیار منطقی است. هر نسخه سالانه گلدن تی دارای سه زمین گلف منحصر به فرد بود، بنابراین این مدل جدید در مجموع دارای 15 زمین کلاسیک است.

اولین کابینت سه‌راهی طلایی از Arcade1Up دارای توپ بسیار خوبی بود، بنابراین ما انتظار داریم که این کابینت نیز محکم باشد. با این حال، اگر شما از آن دسته بازیکنان گلدن تی هستید که دارای یک نوسان بزرگ و دنباله‌آپ شیک هستید، باید یاد بگیرید که دست خود را روی صفحه نمایش نزنید. من هنوز آن را به طور منظم انجام می دهم. خیلی به درد نمیخوره

این کابینت سه راهی طلایی 66 اینچ ارتفاع دارد که تنها حدود 6 اینچ تنظیم است. علاوه بر این، نیازی به بالابر ندارد، که به آن ظاهری “رسمی” می دهد. حتی دارای شکاف های سکه مصنوعی است تا به ظاهر اصلی خود بیافزاید. تا کنون، کابینت های Arcade1Up با نمایشگرهای 17 اینچی در دسترس هستند. نسخه جدید سه راهی طلایی با نمایشگر 19 اینچی اولین نسخه در این محدوده خواهد بود.

اگر هم اکنون سفارش دهید، برای تهیه کمد خود نیازی به صبر طولانی نخواهید داشت. Best Buy تاریخ انتشار Golden Tee را 3 آوریل ذکر می کند و انتظار می رود سفارشات تا آن تاریخ ارسال شوند. شایان ذکر است که کابینت‌های Arcade1Up اغلب با تأخیر مواجه می‌شوند، بنابراین امیدواریم که سه راهی طلایی تا چند هفته دیگر به درب منزل شما برسد.

در همین حال، Best Buy در حال حاضر معاملات خوبی روی تعدادی از کابینت های Arcade1Up دارد. بازی Simpsons 30th Anniversary Edition Arcade با چهارپایه و رایزر مناسب با قیمت 500 دلار از 700 دلار در دسترس است. همچنین می توانید یک کابینت برای لاک پشت های نینجا، یک میز بازی پنگ یا Marvel Vs تهیه کنید. دستگاه رومیزی Capcom برای هر عدد 550 دلار.