منو سایت

مناطق جدیدی در بازی میراث هاگوارتز وجود خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مناطق جدیدی در بازی میراث هاگوارتز وجود خواهد داشت

Hogwarts Legacy یک بازی مورد انتظار برای بسیاری از علاقه مندان و جادوگران هری پاتر است. حال طبق آخرین اخبار بازی، بازیکنان می توانند وارد حوزه های جدیدی از بازی میراث هاگوارتز شوند.

میراث هاگوارتز از زمان معرفی تاکنون بازیکنان زیادی را به خود جذب کرده است. پس از مدت ها انتظار، سرانجام گیم پلی هاگوارتز Legacy در آخرین رویداد درون بازی فاش شد. به این ترتیب بازیکنان با بسیاری از جزئیات مختلف بازی مذکور آشنا شدند. یکی از مهمترین جنبه های اکشن نقش آفرینی نرم افزار Avalanche، استفاده از فضای Open-World است.

بدون شک یک تور رایگان در قلعه هاگوارتز یک تجربه بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده است. با این حال استودیو Avalanche تنها به این محیط راضی نیست. بسیاری از مناطق محبوب دنیای هری پاتر خارج از هاگوارتز به میراث هاگوارتز اضافه شده اند. به همین دلیل است که Hogwarts Legacy محیط های زیادی دارد که طرفداران می توانند به سرعت آن ها را شناسایی کنند. اکنون واضح است که سازندگان میراث هاگوارتز به مکان هایی در کتاب ها محدود نمی شوند. در عوض، Avalanche Software Studio ایده های خود را به دنیای جادوگری تزریق می کند. بنابراین مکان های جدیدی به افکت این استودیو اضافه شده است.

در یک پست وبلاگ پلی استیشن، بوستون مدسون، طراح ارشد بازی هاگوارتز Legacy، مناطق جدید میراث هاگوارتز را توضیح داد. او گفت: “ما هاگوارتز را به گونه ای ساختیم که به عنوان طرفداران می خواستیم کشف کنیم.” «فکر می‌کنم همه کسانی که کتاب‌ها را خوانده‌اند، چه هنرمند باشند و چه نباشند، نسخه‌ای از هاگوارتز را در ذهن دارند.

بوستون مدسون گفت: مکان های معروفی مانند تالار بزرگ، برج ساعت و بیمارستان میراث هاگوارتز وجود دارد. با این حال، در بازی می توانید مناطق کاملاً جدیدی مانند آشپزخانه های شلوغ را مشاهده کنید. از آنجایی که در طول ایجاد میراث هاگوارتز احساس می‌کردم دانشجویی در حال حرکت در سالن‌ها بودم، صادقانه می‌توانم بگویم که هنوز مناطقی وجود دارند که قبلاً از آنها اطلاعی نداشتم.

مناطق جدید میراث هاگوارتز میراث هاگوارتز

میراث هاگوارتز فقط مربوط به قلعه هاگوارتز نیست

بازیکنان می توانند “معماری، دکور و ورودی های متمایز” را در اتاق مشترک هر یک از گروه ها در هاگوارتز ببینند. به عنوان مثال، ورودی اتاق مشترک گروه اسلیترین در دیواری پشت یک مار سنگی عظیم ناپدید می شود. چندلر وود، مدیر روابط عمومی در استودیوی نرم‌افزار Avalanche گفت: «ما هیجان‌زده‌ایم که دیدگاه‌های خود را در مورد اتاق مشترک گروه‌های اغلب نامرئی Ravenclaw و Hufflepuff به شما نشان دهیم. اتاق مشترک ریونکلاو در بالای برج است و در مقابل اعضای هافلپاف در زیرزمینی دنج زندگی می کنند. “ما اتاق های مشترک بیشتری را در اواخر امسال نشان خواهیم داد.”

در رابطه با قسمت‌های خارج از قلعه هاگوارتز، استودیو Avalanche اعلام کرد که میراث هاگوارتز تأکید زیادی بر کاوش در مناطق آشنا در شرایط جدید دارد. مثلا در این بازی متوجه می شوید که Huxmid نزدیک هاگوارتز است یا می توانید جنگل ممنوعه را در طول روز ببینید. در همین حال، مناطق جدیدی در میراث هاگوارتز وجود دارد که می توانید فراتر از محوطه قلعه به آنها بپردازید.

آلن تئو، مدیر میراث هاگوارتز گفت: «ما می‌خواستیم که مکان‌های جدیدی برای کاوش داشته باشید. به عنوان مثال، می توانید آنچه را که در اطراف و فراتر از دریاچه سیاه وجود دارد، مشاهده کنید. شما می توانید با جادوگران و جادوگرانی که فراتر از Hexmead زندگی می کنند ملاقات کنید. همچنین تالارهای مخفی هاگوارتز را کشف کنید یا ببینید چه چیز دیگری در ارتفاعات اسکاتلند پراکنده شده است.

استودیوی نرم‌افزار Avalanche تایید کرده است که هاگوارتز Legacy چندین سطح دشواری خواهد داشت. علاوه بر این، خریدهای درون برنامه ای در هاگوارتز انجام نمی شود. این اثر در سه ماهه چهارم سال 2022 بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، سری ایکس باکس ایکس، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد مناطق جدید در میراث هاگوارتز چیست؟ آیا نمایشنامه های این اثر توانسته نظر شما را به خود جلب کند؟ آیا Hogwarts Legacy یکی از بازی های مورد علاقه شماست؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt