منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • معرفی سینمایی فصل 4 Call Of Duty نشان می دهد که اپراتورهای آوانگارد به طلا تقسیم می شوند.

معرفی سینمایی فصل 4 Call Of Duty نشان می دهد که اپراتورهای آوانگارد به طلا تقسیم می شوند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
معرفی سینمایی فصل 4 Call Of Duty نشان می دهد که اپراتورهای آوانگارد به طلا تقسیم می شوند.

معرفی سینمایی فصل 4 Call Of Duty نشان می دهد که اپراتورهای آوانگارد به طلا تقسیم می شوند.

اولین تریلر سینمایی فصل 4 Call of Duty: Vanguard و Warzone منتشر شد. فصل جدید محتوا Mercenaries of Fortune نام دارد که به نظر می رسد مضمون آن مبارزات دوستانه Vanguard برای طلا باشد.

تریلر افتتاحیه فصل 4 هلیکوپتری را نشان می دهد که در جزیره ای سرسبز سقوط می کند که احتمالاً Caldera Warzone است. کاپیتان قصاب در جنگل می دود تا به محل سقوط برسد، اما ستوان آرتور کینگزلی با او ملاقات می کند. هنگامی که در پیشتاز متحد شدند، به نظر می رسد هر دو مرد برای فصل 4 از هم جدا شده اند، زیرا هر دو جوخه برای انبوه طلا ریخته شده از محل سقوط هلیکوپتر می جنگند.

در حال پخش: COD Vanguard & Warzone – تریلر فیلم فصل 4 “مزدور سرنوشت”

تریلرهای معرفی سینمایی معمولاً مجموعه جدیدی از فیلمبرداران این فصل را ارائه می دهند، اما ما داستانی در مورد این معرفی نداریم تا نام تیم بعدی Vanguard را تأیید کنیم. آرتور در فصل‌های قبل با لوئیس، آنا و فلورانس همکاری کرده است، بنابراین دو مردی که با بوچر جفت می‌شوند احتمالاً جدیدترین عوامل گروه عملیاتی فصل 4 هستند.

ثروت عظیم می تواند به راحتی متحدان را به دشمن تبدیل کند، اما مشخص نیست که این نبرد برای آینده داستان ونگارد چه معنایی دارد. امیدواریم زمانی که به‌روزرسانی Mercenaries of Fortune در 22 ژوئن ارائه شود، اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

در سمت Warzone، Activision فاش کرده است که تغییرات بزرگی در نقشه به Caldera می‌آید، در حالی که نقشه کاملاً جدید Fortune Keep Resurgence نیز همراه با به‌روزرسانی بزرگ ارائه می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد انتظارات برای فصل جدید، هر آنچه را که در مورد Call of Duty: Warzone و Vanguard Season 4 می دانیم، بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.