منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • معرفی بازی توسعه دهنده جدید Dead by Daylight با ترکیبی از ساخت و حمله

معرفی بازی توسعه دهنده جدید Dead by Daylight با ترکیبی از ساخت و حمله

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
معرفی بازی توسعه دهنده جدید Dead by Daylight با ترکیبی از ساخت و حمله

استودیو Behavior Interactive از یک بازی اول شخص در ژانر ساخت و ساز و Raid نام دارد با خالق خود ملاقات کنید فاش شد بازی جدید سازنده Dead by Daylight اثری متفاوت با عناوین قبلی است و بازیکنان را مجبور به ساخت پایگاه و همچنین حمله به پاسگاه های دیگر بازیکنان در فضایی آخرالزمانی و ترسناک مربوط به آینده تاریک بشریت می کند.

بازی Meet Your Maker پس زمینه ای وجود دارد که فضای روایت را شکل می دهد. این سیاره در حال نابودی است و بشریت به جای بازگشت به ریشه های خود و اصلاح اشتباهات گذشته، تصمیم به ایجاد هوش مصنوعی به نام Chimera گرفته است که در واقع هدف آن نجات آخرین بقایای حیات در این سیاره است. این موجود برای نجات دنیا نیاز به تغییر و توسعه دارد و باید پیشرفت کند. این به منابع ژنتیکی نیاز دارد، و اینجاست که نقش شما به عنوان یک بازیکن در این دنیای رو به زوال مشخص می شود.

بازی جدید توسعه دهنده Dead by Daylight از یک سیستم خاص و تطبیقی ​​برای چیدمان و ساخت بلوک ها استفاده می کند. این بدان معناست که بازیکنان می توانند پست های خود را از بلوک ها بسازند و آنها را با تله ها و سربازان به شدت مسلح پر کنند. رفتار نگهبانان توسط هوش مصنوعی کنترل می شود. اما هدف از ایجاد این ستادها چیست؟ این نیروگاه ها بهترین مکان ها برای استخراج منابع ژنتیکی به نام GenMat برای پیشرفت در بازی هستند.

بازی Meet Your Marker

گیم پلی Meet Your Marker

Meet Your Maker مانند بازی قبلی این استودیو از طبیعت بقا و بقا بهره می برد. زنده ماندن در چنین دنیایی به این معنی است که حریف باید بمیرد و این بازی فقط یک برنده دارد و در عین حال شما باید GenMat را ماین کنید. نکته مهم این است که می توانید منابع حریف را بدزدید که لحظات هیجان انگیز و جالبی را به ارمغان می آورد. رقابت بر سر این منابع، همراه با فرآیند اول شخص و توانایی ساخت HQ، ما را با اثری متفاوت از عناوین آنلاین موجود مواجه می کند.

ساخت بازی جدید توسط Dead by Daylight به صورت تک نفره و گروهی امکان پذیر است. بخش مهمی از بازی نیز مربوط به حملات و سرقت ها است و حتی سیستم هایی برای نظارت بر نحوه حمله دشمن به مقر وجود دارد و در نتیجه بازی ماهیت استراتژی به خود گرفت. علاوه بر تامین منابع کافی، حملات موفق امکان ساخت مقرهای بیشتر و ساختمان های بهتر را فراهم می کند.

کارگردان بازی Ash Pannell می گوید Meet Your Maker بر اساس محتوای تولید شده توسط کاربر ساخته شده است و ارتباطات اجتماعی عمیقی بین بازیکنان ایجاد می کند. از یک طرف باید مراقب مقر خود باشید و از طرف دیگر به مقر سایر بازیکنان حمله کنید. کارگردان می گوید این نمایش بسیار خنده دار و حتی دیدنی است. این بازی آنلاین در سال 2023 منتشر خواهد شد. اما نسخه آزمایشی محدود در تاریخ 23 آگوست برای دانلود در دسترس خواهد بود. برای ثبت نام بهتر است به سایت بازی مراجعه کنید.

منبع: PCGAMER