منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • معامله انحصاری: بازی Mario Strikers Battle League را با قیمت 49 دلار پیش خرید کنید

معامله انحصاری: بازی Mario Strikers Battle League را با قیمت 49 دلار پیش خرید کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
معامله انحصاری: بازی Mario Strikers Battle League را با قیمت 49 دلار پیش خرید کنید

معامله انحصاری: بازی Mario Strikers Battle League را با قیمت 49 دلار پیش خرید کنید

Mario Strikers: Battle League، انحصاری بزرگ بعدی برای نینتندو سوییچ، تنها یک هفته دیگر باقی مانده است. بازی فوتبال آرکید در تاریخ 10 ژوئن منتشر می شود. اگر هنوز نسخه ای سفارش نداده اید، ما یک تخفیف انحصاری داریم که به شما امکان می دهد مقدار زیادی از سفارش خود را در دزدی روزانه ذخیره کنید. فقط تایپ کنید کد تبلیغاتی GSMSBL در صندوق و شما دریافت خواهید کرد Mario Strikers: Battle League تنها با 49 دلار.

این معامله با ارسال رایگان همراه است، اما فقط یک هشدار: سفارش شما ارسال نخواهد شد به روز شروع. اگر مایلید چند روز بیشتر منتظر بمانید تا به گروه Mushroom Kingdom در میدان بپیوندید، این احتمالاً بهترین معامله ای است که در هفته های آینده پیدا خواهید کرد – شاید حتی ماه ها. ما هنوز پیش‌سفارش Mario Strikers: Battle League را در یک خرده‌فروش بزرگ ندیده‌ایم، و محصولات انحصاری سوییچ اخیراً تخفیف‌های معمول Walmart را دریافت نکرده‌اند. و بازی های دست اول نینتندو به طور کلی به دلیل حفظ قیمت کامل 60 دلار برای مدت طولانی شناخته شده اند.

پس از 15 سال وقفه، سرانجام ماریو و دوستانش به زمین فوتبال بازگشتند. بازی Battle League که توسط Next Level Games توسعه یافته است، شامل مسابقات فوتبال 5 به 5 است که جای تعجب نیست که بیشتر به اکشن و هرج و مرج متکی هستند تا بازی شبیه سازی دقیق. می توانید انتظار داشته باشید که تگ مظنونان معمولی را به همراه ماریو مشاهده کنید، از جمله لوئیجی، بوسر، واریو، والویجی، پرنسس هلو و یوشی.

Battle League برخی از ویژگی‌های رقیب آشنای ماریو مانند پوسته‌های اتک سبز را به این ترکیب تزریق می‌کند. حتی می توانید با استفاده از یک Hyper Strike قدرتمند، دو گل را به طور همزمان به تخته اضافه کنید. از آنجایی که این یک “نبرد” است، بازیکنان از تجهیزات آماده جنگ استفاده می کنند که آمار را تغییر می دهد.

بازی چند نفره احتمالاً مورد توجه لیگ نبرد خواهد بود. این بازی شامل همکاری محلی و آنلاین است. تعاونی محلی دارای حداکثر هشت بازیکن در یک زمان است، و حالت آنلاین دارای یک ویژگی باشگاه است تا بتوانید نحوه مواجهه با دوستان خود را مشاهده کنید.

اگر به دنبال یک سوئیچ چندنفره مناسب‌تر برای خانواده هستید، می‌توانید آن را تهیه کنید Superstars پارتی ماریو با 40 دلار در دزدی روزانه با کد تبلیغاتی GSMPS.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.