منو سایت

مشکل تکثیر پی در پی کارت های Valorant حل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مشکل تکثیر پی در پی کارت های Valorant حل شد

استودیو Riot Games در آخرین نسخه به روز رسانی شجاعانهحل مشکل پخش بیش از حد کارت ها در بازی که مدت هاست بازیکنان را نگران کرده است. یکی از مشکلات قدیمی والوارانت عدم تغییر کارت پس از پایان بازی است و گاهی اوقات بازیکنان مجبور می شوند کارت را به صورت متوالی تجربه کنند. این مشکل کوچک به نظر می رسد. مدت زیادی است که در بازی بوده و Riot Games بالاخره توانسته آن را برطرف کند.

به گزارش پارسی گیم، برایان چونگ، یکی از توسعه دهندگان ارشد Riot Games درباره تکرار مداوم کارت ها گفت. بازی شجاع وی گفت: مدت زیادی است که این مشکل را حل کرده اند و می دانند که این مشکل باعث شده بازیکنان با چالش تکراری دیگری روبرو شوند. این استودیو اخیراً سعی کرده است نقشه های Valorent را بزرگ کرده و همچنین محتوای بیشتری را اضافه کند. در نتیجه، 67 درصد از بازیکنان آمریکایی همچنان با کارت های تکراری دست و پنجه نرم می کنند و چیزی تغییر نکرده است.

توسعه دهنده Valorant درباره مشکل اخیر نوشت: «در یک نظرسنجی اخیر، بیش از یک سوم بازیکنان Valorant از تکرار مکرر کارت ها بسیار عصبانی بودند. این چندان عجیب نیست. برنامه را تکرار کنید و چالش هایی را که در بازی با آن روبرو هستید محدود کنید. این خسته کننده است. سعی کردیم تنوع کارت ها را افزایش دهیم و تغییراتی را بدون تغییر تعادل بازی و زمان انتظار برای ورود به مسابقه ایجاد کنیم.»

مشکل تکثیر کارت Valorant

با تکرار کارت Valorant مشکل را حل کنید

چانگ اضافه کرد که Riot Games سیستم انتخاب کارت Valorant را تغییر داده است. این سیستم در ابتدا کاملاً تصادفی کار می کرد. اما تغییرات جدید فرکانس کارت ها را کاهش داده است. آپدیت Valorant که نسخه بازی را به 4.04 رساند. مشکل گزارش شده حل شد. بسیاری از بازیکنان گزارش می دهند که تعداد بازی های مجدد کارت به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. هیچ بازیکنی از زمان انتشار آپدیت 5 کارت متوالی نداشته است.

به گفته سازنده، احتمال سه بار متوالی بودن روی کارت به 0.06٪ کاهش می یابد. به عبارت دیگر از هر 1700 نفر یک نفر این مشکل را تجربه می کند که بر اساس تحلیل های آماری عدد خوبی است. تغییرات جدید به بازیکنان این امکان را می دهد که کارت های بیشتری را تجربه کنند و همچنین ارقامی که استودیو قبلاً سعی در تغییر آنها داشته است. آپدیت Valorant مدت زیادی است که منتشر شده و آماده دانلود است.

با توجه به اینکه سیستم جدید Valverant مورد علاقه توسعه دهندگان است، دیگر تغییری در این زمینه ایجاد نخواهد شد. در خبری دیگر، Valorant برای کنسول های بازی عرضه شده است.

منبع: GamingBolt