منو سایت

مسی و نیمار به عنوان اپراتور به Modern Warfare II می پیوندند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مسی و نیمار به عنوان اپراتور به Modern Warfare II می پیوندند

Kalaf Duty Modern Warfare 2 ماه آینده برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر می شود و بدون شک در زمان عرضه رکوردهای فروش مختلفی را خواهد شکست. گزارش اخیر توسط Insider Gaming نشان می دهد که تیم بازاریابی و تبلیغات بازی Modern Warfare II برای جذب افراد بیشتر تصمیم گرفت به مناسبت جام جهانی قطر شخصیت های لیونل مسی، نیمار و پل پوگبا را اضافه کند.

شایعات مختلفی در مورد بازی Callof Duty Modern Warfare 2 وجود دارد و استودیو Infinity Ward نیز خود را برای پشتیبانی دو ساله آماده می کند. لیست ده اپراتور ویژه توسط یکی از کاربران توییتر فاش شد و توسط وب سایت شخصی تام هندرسون، Gaming Insider، تایید شد. طبق این لیست، افراد مشهور دنیای فوتبال به Modern Warfare II سفر خواهند کرد و کمپین های تبلیغاتی و رویدادهای ویژه ای برای جام جهانی برگزار می شود. اسامی اپراتورهای جدید به شرح زیر است:

  1. اکسل
  2. کانر
  3. کلاوس
  4. ماه
  5. مسی
  6. نیمار
  7. پوگبا
  8. گل سرخ
  9. ریس
  10. گرومسکو

Modern Warfare 2 در تاریخ 28 اکتبر و به دنبال آن Warzone 2 عرضه می شود. برگزاری جام جهانی 2022 در قطر رویداد بسیار مهمی است که تاثیر زیادی بر کمپین های تبلیغاتی دارد. FIFA 23 از رویداد جام جهانی یعنی Ultimate Team پشتیبانی می کند و این فرصت به Calaf Duty داده شد تا بزرگترین فوتبالیست ها را به عنوان اپراتور در بازی داشته باشد. لازم به ذکر است شخصیت هایی مانند رمبو سال گذشته به کلاف دوتی پیوستند.

بازی Messi Modern Warfare II

حضور مسی در Modern Warfare II

Crossover بخش مهمی از یک بازی آنلاین است، اما Call of Duty به اندازه Fortnite با آن سروکار ندارد. طرفداران بازی از حضور شخصیت های مختلف در بازی استقبال نکردند و اتفاق گودزیلا و کینگ کونگ نیز مورد انتقاد قرار گرفت. بسیاری می گویند که Callof Duty زمانی یک بازی جنگی واقعی بود و درآمدزایی این عنوان را با جنگ واقعی متفاوت کرد. از طرفی حضور مسی و نیمار با توجه به فیزیک بدنی آنها عجیب خواهد بود. به خصوص که ما آنها را به عنوان یک سرباز دیدیم.

لازم به ذکر است که حضور رونالدو و مسی در بازی Modern Warfare II ربطی به EA ندارد بلکه حضور آنها به دلیل نزدیک شدن به روزهای اول جام جهانی است. در اخبار دیگر، یک بسته الحاقی برای Callof Duty Modern Warfare 2 در حال توسعه است که در دومین سال پس از انتشار در دسترس خواهد بود. هزینه این بسته الحاقی پرداخت می شود و در کنار DLC های دیگر در دسترس خواهد بود. فرض بر این است که نقشه های قدیمی به عنوان یک بسته مستقل به بازی اضافه شوند. نظرت در مورد حضور ستاره های فوتبال در کلاف دیوتی چیست؟

منبع: TheGamer