منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مسائل مربوط به نرخ فریم Elden Ring صرفه جویی در ضرر PS5 در نظر گرفته شده است

مسائل مربوط به نرخ فریم Elden Ring صرفه جویی در ضرر PS5 در نظر گرفته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مسائل مربوط به نرخ فریم Elden Ring صرفه جویی در ضرر PS5 در نظر گرفته شده است

مسائل مربوط به نرخ فریم Elden Ring صرفه جویی در ضرر PS5 در نظر گرفته شده است

Elden Ring در حال حاضر در دسترس است و یکی از بهترین بازی های تمام دوران است که بر اساس فرمول From Software Souls با جهان باز، نبرد با mounted و غیره ساخته شده است. با این حال، بازی دارای برخی مشکلات نرم‌افزاری فنی است و ناشر Bandai Namco آنچه را که می‌خواهد برطرف کند، توضیح داده است.

در بیانیه‌ای که در ۲۵ فوریه منتشر شد، Bandai Namco گفت چندین عنصر کلیدی وجود دارد که باید در Elden Ring، عمدتاً در نسخه رایانه شخصی، دوباره کار می‌شد. این شامل مشکل با حساسیت بیش از حد ماوس و همچنین نرم افزار ضد کلاهبرداری است که هنگام شروع بازی بارگیری نمی شود. مشکلات نرخ فریم نیز گزارش شده است و Bandai Namco به‌روزرسانی درایورهای رایانه را برای بهبود عملکرد توصیه می‌کند.

در حال پخش: بررسی Elden Ring در حال انجام است

در PS5، اگر PS5 قبل از بسته شدن بازی خاموش شود – چه زمانی که به طور کامل روشن است یا در حالت خواب – ممکن است ذخیره داده از بین برود، بنابراین اگر از حالت خواب به عنوان یک دکمه مکث مصنوعی استفاده می کنید، ممکن است بخواهید در مورد آن تجدید نظر کنید.

این نشریه افزود: «ما همچنین در حال کار بر روی چندین رفع اشکال دیگر و بهبود عملکرد در صورت لزوم هستیم. مشکلاتی که تاکنون وجود دارد خیلی جدی نبوده و باعث تحریف بازی نشده است، اگرچه ما اکیداً توصیه می کنیم که در تنظیمات کنسول و تلویزیون خود نرخ نوسازی متغیر (VRR) را در صورت پشتیبانی از آن وارد کنید. تجربه گیم پلی روانتر در نبردهای عجولانه با باس ها راه طولانی است.

اگرچه فقط فوریه است، حلقه الدن در حال حاضر برای جوایز در پایان سال مورد علاقه به نظر می رسد. در بررسی در حال انجام GameSpot 10/10 Elden Ring، Tamoor Hussain آن را “پیروزی در طراحی و خلاقیت و یک بازی جهان باز که با کارهایی که انجام نمی دهد به اندازه آنچه انجام می دهد متفاوت است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد حلقه الدن، به نکات اولیه مبتدی و همچنین راهنمای کلاس ما مراجعه کنید. مرکز راهنمای ما نیز آنها را گرد هم می آورد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.