منو سایت

مرزهای پاندورا به سال 2023 عقب انداخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مرزهای پاندورا به سال 2023 عقب انداخته شده است

یوبی سافت رسما این تاخیر را اعلام کرد بازی آواتار: مرزهای پاندورا بازی آواتار یوبی سافت قرار بود در سال مالی 2022 منتشر شود. اما توسعه بازی بیش از حد انتظار طول کشید و پنجره انتشار بازی به سال مالی بعدی کشیده شد. سال مالی 2023 از آوریل شروع می شود و از آنجایی که تاریخ انتشار آن مشخص نیست. حتی ممکن است تا اوایل سال 2024 عرضه شود.

به گزارش پارسی گیم، یوبی‌سافت در بیانیه‌ای دلیل تأخیر آواتار: مرزهای پاندورا را اینگونه توضیح داد: «ما متعهد به ارائه یک تجربه پیشرفته و پیشرفته هستیم که از فناوری نسل بعدی بهره کامل می‌برد. این برند شگفت انگیز صنعت سرگرمی (آواتار) یک فرصت چند ساله منحصر به فرد را در اختیار یوبی سافت قرار می دهد. ما تصمیم گرفته‌ایم راه‌اندازی این بازی را به همراه بازی کوچک‌تری که هنوز معرفی نشده است، تا سال‌های 2023-24 به تعویق بیندازیم.»

یوبی سافت در ادامه اضافه کرد که تاخیر در بازی آواتار به دلیل شرایط جهانی است که برای صنعت بازی اتفاق افتاده است و آنها تمام تلاش خود را می کنند تا ضمن ارائه بهترین تجربه ممکن برای بازیکنان، بهترین شرایط کاری را برای سازندگان و تیم های مختلف ایجاد کنند. این بیانیه در مورد یک بازی کوچکتر و معرفی نشده صحبت می کند که قرار بود امسال منتشر شود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد این بازی نداریم.

کاهش سرعت آواتار: مرزهای پاندورا

بازی آواتار کند می شود

یوبی‌سافت آواتار یک بازی اکشن و ماجراجویی اول شخص و جهان باز است که برای کنسول‌های نسل بعدی و رایانه‌های شخصی ساخته شده و توسط Massive Entertainment، سازنده سری بازی‌های Division، و دیزنی و Lightstorm Entertainment در تولید این بازی شریک هستند. بازی این بازی قرار بود زمانی منتشر شود که فیلم جدید جیمز کامرون آواتار منتشر شد. این فیلم در حال حاضر برای اکران در 16 دسامبر برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل یوبی سافت در نشست مالی قبلی از برند آواتار تمجید کرد و گفت که بازی جدید آواتار زمانی که یکی از بزرگترین فیلم های سال و چند سال آینده منتشر شود، عرضه خواهد شد و مطمئن هستند که بازی جدید آواتار خواهد بود. کار بزرگی باشد و به موفقیت آن پی ببرید. تاخیر بازی Avatar: Frontiers of Pandora در متن گزارش مالی سه ماهه قبل گنجانده شد و مدیرعامل در جلسه امروز به سوالات سهامداران درباره این تصمیم پاسخ خواهد داد.

شایعات حاکی از آن است که این تنها بازی ای نیست که استودیوی Massive در حال کار بر روی آن است، اما یک بازی Star Wars نیز در حال توسعه است و ما در حال حاضر از آن اطلاعی نداریم. گزارش مالی نشان می‌دهد که موفقیت Rainbow Six “بیش از حد انتظار” بوده و Assassin’s Creed نیز فروش مناسبی در سه ماهه قبل داشته است. یوبی سافت آینده Assassin’s Creed را در یک رویداد زنده در ماه سپتامبر معرفی خواهد کرد.

منبع: VGC