منو سایت

مرزهای پاندورا امسال منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مرزهای پاندورا امسال منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، یوبی سافت اعلام کرده است که Avatar: Frontiers of Pandora در نیمه دوم سال مالی جاری عرضه خواهد شد. علاوه بر بازی، دو بازی دیگر یوبی سافت با نام های Skull & Bones و Mario + Rabbids: Sparks of Hope به صورت همزمان در دسترس خواهند بود.

یوبی سافت یکی از مهم ترین بازیگران صنعت بازی های ویدیویی به تازگی گزارش مالی خود را منتشر کرده است که به زمان انتشار سه اثر مورد انتظار این کمپانی یعنی Avatar: Frontiers of Pandora، Mario + Rabbids: Sparks of hope اشاره دارد. و جمجمه و استخوان. بر این اساس، این سه اثر در سال مالی جاری که در 31 مارس 2023 (11 آوریل 1402) به پایان می رسد منتشر می شود.

فردریک داگ، مدیر مالی یوبی‌سافت، انتشار سه بازی آواتار فرانسیس اف پاندورا، ماریو + رابیز اسپارکس اف هوپ و اکسل و استخوان‌ها را به نیمه دوم سال مالی جاری محدود کرده است. یعنی این بازی ها تا اول اکتبر 2022 (9 اکتبر 1401) در بازارهای جهانی عرضه نمی شوند.

علاوه بر Avatar: Frontiers of Pandora، یوبی‌سافت قبلاً از انتشار Mario + Rabbids: Sparks of Hope در سال 2022 خبر داده است. به همین دلیل انتظار می رود هر دو بازی در سه ماهه آخر سال جاری بر روی پلتفرم های مقصد عرضه شوند. با این حال، این احتمال وجود دارد که Skull & Bones در همان بازه زمانی منتشر شود. اما محتمل ترین گزینه این است که این اثر در سه ماهه اول سال 2023 ارائه شود.

آواتار: مرزهای پاندورا آواتار

داستان فیلم Avatar: Frontiers of Pandora هیچ ربطی به فیلم ندارد

آخرین فیلم از مجموعه آواتار با نام Avatar: The Way of the Water به کارگردانی جیمز کامرون در تاریخ 16 دسامبر 2022 اکران خواهد شد. ماه امسال ایو گیلمو، مدیرعامل یوبی‌سافت در بیانیه‌ای گفت: «آواتار فرانسوا اف. پاندورا همراه با فیلمی منتشر خواهد شد که انتظار می‌رود به یکی از بهترین فیلم‌های این سال و چند سال آینده تبدیل شود». به همین دلیل ما مطمئن هستیم که Avatar: Pandora’s Boundaries یک معامله بزرگ خواهد بود.

در مورد Skull & Bones، ما سخت روی آن کار می کنیم. بنابراین ما می خواهیم تجربیات جدیدی را به بازار بیاوریم.» Ubisfot در ماه مارس دعوت کرد تا آزمایش کننده ای را برای بررسی Skull & Bones استخدام کند. در سایت رسمی این اثر در قسمت تاریخ انتشار عبارت «به زودی» درج شده است.

یک ویدیو 6 دقیقه ای از بازی School & Bones در ماه آوریل منتشر شد که در آن می توانید اطلاعات بیشتری در مورد استودیو سنگاپور یوبی سافت و گیم پلی غیرقانونی آن کسب کنید. در طول گزارش مالی یوبی سافت، ایو گیلمو به شایعات فروش این شرکت واکنش نشان داد. او گفت: «یوبی سافت همه چیزهایی را که برای بقای یک شرکت مستقل نیاز دارد، دارد. با این حال، وی مجدداً تأکید کرد که هیئت مدیره هر پیشنهادی را که برای سهامداران مفید باشد، بررسی خواهد کرد.

نظر شما در مورد انتشار آواتار: مرزهای پاندورا در سال جاری چیست؟ آیا Mario + Rabbids: Sparks of Hope و Skull & Bones از آثار مورد علاقه شما هستند؟ فکر می کنید وضعیت یوبی سافت با انتشار این سه بازی چگونه خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle