مرثیه حدود 18 ساعت طول می کشد

مرثیه حدود 18 ساعت طول می کشد

بازی A Plague Tale: Requiem یکی از هیجان انگیزترین عناوین پاییز امسال، همان مسیر خطی بازی اول را دنبال می کند و تجربه گسترده تری را ارائه می دهد. قسمت های مهمی از گیم پلی برای داستان بازی توسط سازندگان فاش شده است و اخیرا اطلاعات بیشتری از طول داستان فاش شده است. طراح صحنه بازی در گفتگو با مجله پلی، زمان مورد نیاز برای A Plague Tale: Requiem اعلام کرد و می دانیم که برای تکمیل بازی باید حدود دو برابر بازی اول زمان صرف کنیم.

کوین پینسون در صحبت با مجله PLAY در مورد اینکه چقدر طول کشید تا A Plague Tale: Requiem کامل شود صحبت کرد. او می گوید که حدود 15 تا 18 ساعت طول می کشد تا بازی کامل شود و اگر کسی بخواهد تمام جنبه های بازی را ببیند باید چند ساعت دیگر وقت بگذارد. اولین بازی از این سری به نام A Plague Tale Innocence حدود 9-10 ساعت محتوا داشت و یک بازی کوتاه به حساب می آمد، اما دنباله آن محتوای بیشتری دارد و تفاوت این دو کاملا مشخص است.

زمان لازم برای تکمیل A Plague Tale: Requiem

پینسون در ادامه به توضیح طراحی مراحل بازی پرداخت. او می گوید برای آنها مدت و زمان تکمیل بازی خیلی مهم نیست، بلکه نحوه ارائه محتوا و ریتم گفتن و ارائه محتوا مهم است. او می گوید که بی دلیل به طول داستان افزوده نشد و بازی را با محتوای طولانی پر نکردند، بلکه به سرعت پیشرفت داستان و گیم پلی بازی توجه زیادی داشتند. طراح صحنه بازی در این خصوص گفت: همه چیز به سرعت پیشرفت و سرعت است، هیچ محتوایی برای پر کردن وجود ندارد و نیازی نیست بی دلیل سرعت بازی را کاهش دهیم.

او در ادامه افزود: «ناشر ما، Focus Entertainment، ما را تشویق می‌کند تا بر اساس داستانی که می‌خواهیم بگوییم، زمان مورد نیاز را تعیین کنیم و در نتیجه، هدف ما ارائه یک بازی با مدت زمان مشخص نیست. این عاملی نیست که ما هنگام ساخت بازی اول در نظر بگیریم. ما یک تیم کوچک 70 نفره هستیم و باید انتخاب خود را بسیار جدی بگیریم. با این حساب، زمان لازم برای A Plague Tale: Requiem برای سازندگان بازی چندان مهم نیست و آن ها می خواهند داستان خود را با سرعت رضایت بخشی روایت کنند.


تریلر کامل گیم پلی و اعلام تاریخ انتشار بازی A Plague Tale: Requiem

نسخه جدید A Plague Tale نسبت به نسخه اول بسیار بهبود یافته است. از سوی دیگر، آمیسیا می تواند اسلحه بردارد و حتی با دشمنان مبارزه کند. این مسئله باعث شد که مخفی کاری تنها راه ممکن برای مبارزه نباشد، اما بازیکن می تواند از روش های مختلفی برای پیشرفت در بازی استفاده کند. در عین حال گرافیک بازی در سطح جدیدی قرار دارد و داستان نیز با نسخه اول متفاوت است. ماه گذشته بود که تولید A Plague Tale: Requiem به پایان رسید و منتظر عرضه آن در تاریخ 18 اکتبر برای سری Xbox و PC هستیم.

منبع: GamingBolt