منو سایت

مراحل ساخت God of War Ragnarok کامل شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مراحل ساخت God of War Ragnarok کامل شده است

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو سانتا مونیکا اعلام کرده که مراحل ساخت God of War Ragnarok به پایان رسیده است و این اثر به اصطلاح Gold است.

بازی God of War Ragnarok یکی از مورد انتظارترین بازی های امسال است. بسیاری از علاقه مندان و کاربران پلتفرم پلی استیشن برای تجربه این اثر لحظه شماری می کنند. اکنون در حالی که حدود یک ماه تا انتشار God of War Ragnarok باقی مانده است، روند ساخت بازی به نقطه اوج خود رسیده است.

بر این اساس استودیوی سانتا مونیکا به عنوان خالق این اثر در توییتی اعلام کرد که بازی God of War Ragnarok طلا است. یعنی مراحل تولید این اثر به پایان رسیده و آماده ارسال برای تولید نسخه فیزیکی کنسول های نسل هشتم و نهم پلی استیشن است. استودیو سانتا مونیکا همچنان بر روی بهبود بازی God of War Ragnarok تمرکز کرده و با انتشار به روز رسانی های مختلف به رفع باگ ها و مشکلات می پردازد. اما این موارد روی دیسک موجود نیست و در صورت انتشار باید از اینترنت دانلود کنید.

ساخت بازی God of War Ragnarok

در God of War Ragnarok بسیاری از خدایان نورس کشته خواهند شد

نکته جالب توجه در توییت استودیو سانتا مونیکا، اشاره به شرکای است که در روند تولید کمک کردند. در تصویر منتشر شده در توییت مذکور، لوگوی تعدادی از استودیوهای خود پلی استیشن از جمله Bluepoint Games و Valkyrie Entertainment قابل مشاهده است. همانطور که اخیرا گزارش شده است، استودیوی Jetpack Interactive که نسخه PC بازی God of War را آماده کرده است، به نظر می رسد به استودیو Santa Monica در ساخت God of War Ragnarok کمک کرده است.

بازی God of War Ragnarok اتفاقات پس از بازی God of War محصول سال 2018 را روایت خواهد کرد.در این اثر شاهد Ragnarok یا همان پایان خدایان خواهیم بود. بر اساس تریلر داستانی این اثر، کریتوس و آترئوس با Tyr، خدای جنگ در اساطیر اسکاندیناوی، متحد می شوند و وارد نبرد با خدایان دیگر از جمله ثور می شوند. برای نصب God of War Ragnarok بر روی کنسول خود به 90 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید. همچنین حدود 40 ساعت طول می کشد تا تکمیل شود.

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد پایان روند توسعه God of War Ragnarok چیست؟ آیا حاضرید این اثر را منتشر و آزمایش کنید؟ به نظر شما بازی God of War Ragnarok در جذب بازیکنان و منتقدان چگونه خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt