منو سایت

مراحل ساخت Dragon Age 4 به اواسط راه رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مراحل ساخت Dragon Age 4 به اواسط راه رسیده است

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، مدیر کل استودیوی BioWare، گری مک کی اعلام کرد که طراحی اصلی چهارمین بازی از سری Dragon Age در سال گذشته به پایان رسیده و مراحل ساخت بازی Dragon Age 4 در حال انجام است. وسط.

سری Dragon Age یکی از محبوب ترین مجموعه های EA است. استودیو BioWare تا کنون آثار متعددی منتشر کرده است. آخرین بازی از سری Dragon Age در سال 2014 با عنوان Dragon Age: Inquisition منتشر شد. پس از این کار مجموعه به فراموشی سپرده شد. استودیو BioWare سپس بازی هایی مانند Anthem و Mass Effect: Andromeda را توسعه داد. این روند چهار سال به طول انجامید تا اینکه سرانجام Dragon Age 4 در جریان The Game Awards رونمایی شد. Dragon Edge 4 در ابتدا قرار بود به عنوان یک سرویس زنده منتشر شود. اما شکست Anthem و موفقیت Star Wars Jedi: Fallen Order باعث شد استودیو Beaver و Electronic Arts بازی را به یک اثر انفرادی تبدیل کنند.

استودیو BioWare در پستی در وبلاگ رسمی خود اطلاعات جدیدی از Dragon Age 4 منتشر کرده است. مدیر کل استودیو، گری مک کی، اعلام کرد که با وجود تغییرات متعدد در تیم تولید و ساختار کاری، روند ساخت Dragon Age 4 به نیمه رسیده است. وی افزود: طرح اولیه ما سال گذشته تکمیل شد. بنابراین اکنون ما بر روی تحقق چشم اندازهای خود متمرکز شده ایم که عبارتند از: ایجاد یک محیط شگفت انگیز، شخصیت عمیق، گیم پلی غنی، نویسندگی موثر، صحنه های سینمایی احساسی و مواردی از این قبیل. طراحی اصلی بازی به خوبی درک شده است و تیم روی ساخت آن تمرکز کرده است.»

تیم توسعه قصد دارد تا اواخر سال جاری اخبار بیشتری درباره Dragon Age 4 منتشر کند. علاوه بر این، استودیو Beaver “تماس منظم” با جامعه بازی و علاقه مندان به بازی خواهد داشت. استودیو BioWare گفت: “ما بازخورد بازیکنان و طرفداران پرشوری مانند شما را جدی می گیریم.” ما همچنین به نظرات و تجربیات شما گوش می دهیم. “در نتیجه، به صحبت کردن با ما ادامه دهید.”

یک بازی Dragon Age 4 بسازید

Dragon Age 4 یک تجربه تک نفره خواهد بود

گری مک کی در رابطه با بازی بعدی از سری Copper Effect فاش کرد که تیم سازنده سخت در تلاش برای ایجاد ایده ها و نمونه های اولیه و ایجاد تجربیات جدید هستند. او گفت: «ساخت نسل بعدی بازی های AAA زمان زیادی می برد. می دانیم که هواداران می خواهند هر چه زودتر آنها را تجربه کنند. اما اولویت اول ما کیفیت است. انجام این کار به زمان زیادی نیاز دارد.»

بیانیه مدیر عامل BioWare با اظهارات جف گراب، روزنامه‌نگار صنعت بازی‌های ویدیویی که Dragon Age 4 را «بسیار خوب» توصیف کرد، مطابقت داشت. وی در گزارش خود گفت که تیم سازنده Dragon Age 4 دستاوردهای مختلفی در این کار داشته اند و مراحل تولید طبق برنامه پیش می رود. جف گراب پیش بینی می کند که این بازی تا پایان سال 2023 منتشر نخواهد شد.بنابراین احتمالاً Dragon Edge 4 در اوایل سال 2024 عرضه خواهد شد.

پلتفرم های هدف بازی Dragon Age 4 هنوز به طور رسمی معرفی نشده اند. البته شایعاتی مبنی بر عدم عرضه این اثر بر روی کنسول های نسل هشتمی شنیده می شود. این به Dragon Age 4 اجازه می دهد تا از کنسول های نسل فعلی حداکثر استفاده را ببرد.

نظر شما در مورد روند ساخت Dragon Age 4 چیست؟ به عنوان یکی از طرفداران سریال عصر اژدها، برای تجربه این اثر لحظه شماری می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt