منو سایت

مد داستانی Red Dead Redemption 2 مراحل جدیدی را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مد داستانی Red Dead Redemption 2 مراحل جدیدی را اضافه می کند

با پایان دادن به پشتیبانی Rockstar از Red Dead Online، مدیران تنها شانس ما برای دریافت محتوای جدید هستند. اگرچه قسمت داستانی Red Dead Redemption 2 عالی است. اما اگر آن را کامل کرده اید و به دنبال مراحل جدید هستید؛ خب بهتره مد داستانی برای Red Dead Redemption 2 نصب کنید که در نوع خود جاه طلبانه و منحصر به فرد است.

بازیکنان و طرفداران همچنان داستان Red Dead Redemption 2 را زنده نگه می دارند و هر مد جدید دنیای سندباکس ایجاد شده توسط Rockstar را یک قدم جلوتر گسترش می دهد و مراحل، شخصیت ها و حتی کات سین های جدید را اضافه می کند. زندگی جنون آمیز جنایی که توسط CruelMasterMC در حال توسعه است. ویژگی های جالبی از جمله توانایی طراحی شخصیت ها را اضافه می کند و می تواند جان تازه ای به بخش داستان ببخشد.

چند هفته پیش شاهد عرضه مود گرافیکی Red Dead Redemption 2 بودیم که دنیای بازی را زنده کرد و جزئیات گرافیکی را بهبود بخشید. حالت جدید روی قسمت داستان تمرکز می کند و مراحل دزدی جدیدی را به ارمغان می آورد. سکانس‌های مقدماتی مراحل به طرز جالبی طراحی شده‌اند و نمایش کاملی از زندگی جنایت‌آلود در غرب وحشی را ارائه می‌دهند. مد داستانی Red Dead Redemption 2 قصد دارد از آرتور مورگان و جان مارستون جدا شود و به یک شخصیت کاملاً جدید تبدیل شود.

مد داستانی برای Red Dead Redemption 2

مد داستانی برای Red Dead Redemption 2

با نصب مود جدید Red Dead Redemption 2، نقش یک قانون شکن جدید را بر عهده می گیرید که باید مناطق مرتبط با نیو هانوفر را جستجو کند و در برابر سایر شرورهای غرب وحشی زنده بماند. نکته جالب طراحی کات سین یا صحنه های سینمایی است که شبیه به بازی اصلی است و حتی گاهی اوقات با اعضای باند Van der Linde سروکار دارد. باید بگوییم که این یک تجربه داستانی کاملا جدید است و داستان بازی را دنبال نمی کند.

لازم به ذکر است که نسخه اصلی مود Life of Crime سال گذشته منتشر شد و مرحله جدیدی از سرقت را معرفی کرد. این مرحله به بازیکن کنترل شخصیت آرتور را می داد. نسخه دوم مود داستانی Red Dead Redemption 2 امکان ساخت یک شخصیت را فراهم کرد. ابتدا باید کاراکتر مورد نظر را بسازید و سپس چند مرحله را دنبال کنید. در این صورت حتی امکان انتخاب جنسیت کاراکتر وجود دارد و می توانید به عنوان یک شخصیت زن در دنیای پر از خشم و جنایت قدم بزنید.

خالق این مد می گوید که داستان را تکمیل می کند و حتی صحنه های کامل با صداپیشگی حرفه ای در حال توسعه است. همانطور که راک استار بر روی تولید GTA 6 تمرکز دارد. این ماد می تواند شکاف داستانی Red Dead Redemption 2 را پر کند. برای دانلود این مود رایگان کافیست به Nexus Mod رفته و مراحل دانلود و نصب را طبق توضیحات موجود شروع کنید.

منبع: PCGAMESN