منو سایت

مدیر Xbox مشتاقانه منتظر God of War Ragnarok است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدیر Xbox مشتاقانه منتظر God of War Ragnarok است

فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ، در توییت اخیر خود نوشت خدای جنگ راگناروک این مورد انتظارترین بازی سال برای اوست و بی صبرانه منتظر عرضه این محصول جدید است. ماه گذشته، اسپنسر از استودیوی سانتا مونیکا نیز دفاع کرد، زمانی که کاربران توییتر به توسعه دهندگان بازی حمله کردند و نوشتند که آنها مشتاقانه منتظر این بازی هستند و سوء استفاده توسعه دهندگان و سازندگان بازی را محکوم کردند.

به گزارش پارسی گیم، فیل اسپنسر وارد چالش توییتر شد و اولین بازی زندگی خود، آخرین بازی، محبوب ترین بازی و شغلی که می خواهد در آینده انجام دهد را مشخص کرد. او نوشت که اولین بازی در زندگی اش Pong و آخرین بازی Road 96 بود که به تازگی به Game Pass اضافه شده است. اگر فعالیت اسپنسر در ایکس باکس را در چند روز گذشته بررسی کرده باشید. می دانید که او در جاده 96 بازی می کند.

مدیر ایکس باکس Robotron 2048 را محبوب ترین بازی زندگی خود نامید. این بازی برای ماشین های آرکید منتشر شد و یک تیراندازی چند نفره بود که در یک داستان تخیلی در سال 20148 اتفاق می افتاد. همچنین اسپنسر نوشت که در حال حاضر مشغول بازی کردن بسته الحاقی Hot Wheels Forza Horizon 5 است و بیشتر وقت خود را صرف آن می کند. وقتی از او پرسیده شد که منتظر چه بازی جدیدی است، او به God of War Ragnarok اشاره کرد.

خدای جنگ راگناروک ایکس باکس

God of War Ragnarok Spencer، بازی مورد انتظار

از این توییت مشخص می شود که فیل اسپنسر مشتاق بازی God of War Ragnarok است و از این بابت هیجان زده است. این اولین باری نیست که اسپنسر نظر خود را در مورد God of War بیان می کند و سال گذشته در سانتا مونیکا نوشت که تاخیر در بازی God of War Ragnarok باعث ایجاد یک بازی با کیفیت و در عین حال محافظت از سلامت کارکنان می شود. بدون شک God of War Ragnarok بازی مهمی است که برای دریافت جایزه بهترین بازی سال نیز رقابت خواهد کرد.

در پاسخ به کوری بارلوگ در اوایل این ماه، اسپنسر نوشت که او نمی تواند صبر کند تا God of War را امتحان کند و همچنین از همه اعضای تیم برای ساخت بازی تشکر کرد. هرمان هولست، مدیر استودیو پلی استیشن، بازی God of War Ragnarok را مورد انتظارترین بازی سال نامید. جای تعجب نیست که مدیر ایکس باکس منتظر انتشار بازی انحصاری پلی استیشن باشد زیرا در پایان سال و با تاخیر Starfield و Redfall و همچنین تعلیق استالکر 2 خبری از بازی های انحصاری ایکس باکس نیست. تقویم انتشار بازی مایکروسافت خالی است.

مایکروسافت ماه گذشته اعلام کرد که حداقل پنج بازی انحصاری را تا پایان ژوئن 2023 منتشر خواهد کرد. البته، Xbox بازی های دیگری مانند High on Life را آماده عرضه دارد.

منبع: VGC