منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مدیر عامل سابق BioWare بازی Witcher 3 را بهتر از Dragon Age: Inquisition می داند.

مدیر عامل سابق BioWare بازی Witcher 3 را بهتر از Dragon Age: Inquisition می داند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدیر عامل سابق BioWare بازی Witcher 3 را بهتر از Dragon Age: Inquisition می داند.

مدیرعامل سابق استودیوی الکترونیک آرتز BioWare‌ اخیراً در مورد رقابت بین این دو صحبت کرده است بازی ویچر 3 و Dragon Age: Inquisition گفت و معتقد است که Witcher 3 بازی بهتری نسبت به اثری است که آنها ایجاد کردند و دلیل آن را فاش کردند. آخرین نسخه Dragon Edge تنها چند ماه پس از انتشار Witcher در دسترس قرار گرفت. اما او با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه نشد و با استقبالی که از سی دی بازی این پروژه شد، مواجه نشد.

طبق آخرین اخبار بازی و مصاحبه مدیر عامل Beaver با USA Today، Witcher 3 بازی بهتری نسبت به Inquisition است. آرون فلین که مدت‌ها مدیرعامل استودیو BioWare بوده است، در سال 2017 این استودیو را ترک کرد. او از زمان آغاز به کار در این استودیو بوده و روی عناوین مهمی مانند Baldur’s Gate 2 و Star Wars: The Knights of the Old Republic کار کرده است. نقش کلیدی در توسعه مس افکت و دراگون اج ایفا کرد.

مدیر عامل سابق Beaver دلیل موفقیت و برتری Witcher 3 را تمرکز بر کنسول های نسل هشتمی دانست، در حالی که عرضه Dragon Age: Inquisition برای کنسول های نسل هفتم و رایانه های شخصی منجر به هزینه های زیادی شده است و بسیاری از افراد این کار را انجام داده اند. آی تی. اضافه کار. او گفت: “من فکر می کنم بزرگترین آسیب از این واقعیت بود که ما مجبور شدیم بازی را برای Xbox 360 و PS3 با کنسول های نسل هشتمی عرضه کنیم.”

عصر Dragon: Inquisition Witcher 3

چالش های توسعه عصر اژدها: تفتیش عقاید

او به مقایسه چرخه های تولید Witcher 3 با Dragon Age ادامه می دهد و معتقد است که تمرکز روی هر دو نسل، جاه طلبی سازندگان را از بین برد و آنها توسعه دهندگان یا بودجه کافی برای ساخت دو نسخه متفاوت را نداشتند. . آن ها مجبور شدند بازی خود را به گونه ای توسعه دهند که حتی سخت افزارهای قدیمی هم بتوانند آن را اجرا کنند و همین امر مکانیسم های بازی را محدود می کرد. CD Projekt، برخلاف ما، این کار را با Witcher 3 انجام نداد، بنابراین فکر می کنم بازی آنها بهتر بود.

آقای فلین مشکل راه اندازی موتور فراست بایت را دلیل دیگری برای Dragon Age: Inquisition ذکر کرد. او معتقد است که این موتور برای بازی Battlefield ساخته شده است و برای تغییر آن به «قدرت هرکول» نیاز است. پیاده سازی عناصر طراحی با چنین موتوری یک چالش بزرگ بود. او گفت که توسعه دهندگان راه های هوشمندانه ای برای دور زدن محدودیت ها پیدا کرده اند. اما سال‌ها پس از انتشار آن، گیمرها همچنان باگ‌هایی را گزارش می‌کنند.

استودیو BioWare مجبور به ایجاد ابزارهای جدیدی برای استفاده از فراست شد که این کار زمان زیادی را به طول انجامید و مدیر عامل سابق معتقد است که می توانست بهتر عمل کند و بهتر طراحی کند. EA چندین سال است که استودیوها را مجبور به استفاده از Frost Diabetes نکرده است. بازی Dragon Age 4 برای کنسول های نسل نهم تایید شده است و توسعه برای Witcher 4 در حال انجام است.

منبع: TheGamer