منو سایت

مدیر بازی Silent Hill از ساخت چند بازی جدید خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدیر بازی Silent Hill از ساخت چند بازی جدید خبر داد

با توجه به شایعات مختلف پیرامون نسخه جدید سری بازی های Silent Hill، کارگردان فیلم Silent Hill از ساخت چند بازی جدید خبر داد. به گفته کریستوف گان، کارگردان Silent Hill، هنوز چیزهای زیادی برای گفتن در مورد قسمت های جدید سری بازی Silent Hill وجود دارد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، کریستوف گان کارگردان فیلم Silent Hill در سال 2006 و همچنین ریبوت همین مجموعه، طی مصاحبه ای با کانال فرانسوی MaG خبر ساخت نسخه های جدید این سری بازی محبوب را تایید کرد. او همچنین در ماه‌های اخیر گفته است که کونامی در حال احیای فرنچایز ترسناک و روان‌شناختی خود است که یکی از این ادعاها مربوط به بازسازی Silent Hill 2 توسط تیم Bloober است.

به گفته این کارگردان، تیم های مختلفی در حال کار بر روی نسخه های جدیدی از سری بازی های Silent Hill هستند که احتمالا در آینده شاهد معرفی آن ها خواهیم بود. گان ادعا می کند که موفقیت کپکام با بازسازی های فرنچایز Resident Evil الهام بخش کونامی بوده است و به همین دلیل آنها قصد دارند به سری بازی های محبوب خود فرصت طلایی دیگری برای درخشش دوباره در صنعت بازی بدهند.

بازی جدید Silent Hill

ساخت یک بازی جدید Silent Hill

در همین گفت و گو از این کارگردان پرسیده شد که آیا شایعات مربوط به ساخت بازی های مختلف از این مجموعه صحت دارد یا خیر؟ او به سادگی پاسخ مثبت داد و بازسازی نسخه دوم مجموعه توسط تیم Bloober را تایید کرد. نظرات کارگردان در حالی مطرح می شود که پروژه دیگری به نام Silent Hill: The Short Message به تازگی در کره جنوبی رتبه بندی شده است که به نظر می رسد نمایش کوچکی از چیزی بزرگ باشد.

اولین نسخه از این سری برای اولین بار در سال 1999 برای پلی استیشن وان (PSOne) منتشر شد که در آن زمان توانست انفجاری در صنعت بازی در زمینه ارائه بازی های ترسناک روانی ایجاد کند که منجر به ساخت چندین نسخه از آن شد و منتشر شد، تبدیل به بازار شد تقریبا چندین سال از انتشار آخرین نسخه از این سری بازی می گذرد و طرفداران بی پایان منتظر تجربه نسخه جدید آن در آینده ای نزدیک هستند.

منبع: gamesradar