منو سایت

مدیر استودیو سونی از دلیل ساخت بازی The Last of Us Part 1 می گوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدیر استودیو سونی از دلیل ساخت بازی The Last of Us Part 1 می گوید

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، هرمان هالست، مدیر استودیو سونی در مصاحبه با رسانه اکسیوس، در مورد دلایل ساخت بازی The Last of Us Part 1 (Last FS Part 1) صحبت کرده است.

بازی The Last of Us یکی از بهترین آثار تاریخ صنعت بازی های ویدیویی است که در سال 2013 بر روی پلی استیشن 3 منتشر شد و حدود یک سال بعد سونی نسخه ریمستر شده این اثر را برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر کرد. بعد از اینکه بازی The Last of Us Part 2 با موفقیت های زیادی همراه شد، سونی و استودیو ناتی نسخه بازسازی شده بازی Last FS را با عنوان The Last of Us Part 1 ارائه کردند.همچنین اعلام شد که HBO در حال ساخت سریالی اقتباسی از سریال The Last of Us.

سپس شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه هدف از ساخت و انتشار بازی Last FS Part 1 کسب سود از طریق این سری و جذب مخاطبان آن بوده است. اما هرمان هالست، مدیر استودیو پلی استیشن، اعلام کرد که سازندگان هدف دیگری را دنبال کرده اند.

هرمان هالست در مصاحبه ای با Axios Media اظهار داشت که The Last of Us زمانی که در سال 2013 منتشر شد کمی جلوتر از زمان خود بود. مدیر استودیوی پلی استیشن ادعا کرد که محدودیت های تکنولوژیکی در آن زمان باعث شد Naughty Dog بسیاری از آثار خود را رها کند. ایده ها.

پیش از این افراد مختلفی که در مراحل ساخت بازی The Last of Us Part 1 حضور داشتند، مشابه صحبت های هرمان هالست صحبت می کردند. بسیاری از افراد اعلام کرده اند که هدف Naughty Dog از انتشار اثر مذکور ارائه نسخه کامل بازی LastFS با استفاده از سخت افزار قدرتمند پلی استیشن 5 بوده است. و سریال The Last of Us.

بازی The Last of Us Last FS قسمت 1 را بسازید

اقتباس سریالی بازی The Last of Us سال آینده پخش خواهد شد

هرمان هالست پس از اظهار نظر در مورد محدودیت های این فناوری در زمان عرضه اولیه بازی، به اقتباس سریالی از سری Last FS اشاره کرد. او در صحبت های خود گفت که نمایش سریال The Last of Us تنها دلیل یا محرک اصلی ساخت و انتشار The Last of Us Part 1 نبوده است.

اگرچه به طور رسمی اعلام شد که Last FS Part 1 برای سود بردن از این سری ساخته نشده است، اما بسیاری از مردم همچنان بر خلاف این باور دارند. علاوه بر این، هرمان هالست گفت که انتشار بازی The Last of Us Part 1 و پخش سری Last FS در یک بازه زمانی کوتاه برای هر دو طرف مفید است.

در حال حاضر تاریخ دقیق نمایش سریال The Last of Us مشخص نشده است و بعید به نظر می رسد که این سریال تا قبل از سال آینده از شبکه HBO پخش شود. البته به تازگی اولین تریلر این سریال منتشر شده است. از این طریق توانستیم تصویر واضحی از الی و جوئل و سفر آنها در سراسر آمریکا داشته باشیم. همچنین در قسمت هایی از این تریلر کلیکرها با صدای ترسناک خود به نمایش درآمدند. از دیگر شخصیت های حاضر در تریلر سریال Last FS می توان به دوست الی، رایلی و رهبر گروه Firefly، مارلین اشاره کرد.

در خبری دیگر اعلام شد که سازندگان سریال The Last of Us به بلا رمزی بازیگر نقش الی توصیه کرده اند که از تجربه بازی های سری Last FS خودداری کند. او گفت: من قسمت هایی از بازی را در یوتیوب تماشا کردم تا حس بازی را پیدا کنم. این ادعای بلا رمزی به این معنی است که او بازی های The Last of Us را به طور کامل تجربه نکرده است.

نظر شما در مورد دلایل ساخت The Last of Us Part 1 چیست؟ آیا با انتشار این اثر موافقید؟ به نظر شما آیا سری Last FS Part 1 و The Last of Us به محبوبیت یکدیگر کمک می کنند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Eurogamer